Прощаємося з Adobe Flash Player – вийшло останнє оновлення

3 хв. читання
computer user

Через 24 роки, протягом яких зловмисники активно експлуатували незліченну кількість уразливостей у AFlash Player, Adobe нарешті випустила фінальне оновлення багатостраждальної мультимедійної платформи.

Одночасно компанія подякувала всім за прекрасний контент, пише The Verge. Як відомо, перша версія Adobe Flash Player побачила світ у січні 1996 року. Веб-розробники відразу ж взяли на озброєння нову технологію, за допомогою якої створювали на сторінках в Мережі інтерактивний контент,

Для багатьох користувачів першими онлайн-іграми стали саме Flash-ігри. Паралельно з популярністю Flash Player у користувачів і розробників росла популярність цієї мультимедійної платформи і серед зловмисників.

Часто хакери використовували баги в Adobe Flash Player, що дозволяло заражати жертв шкідливими програмами. З приходом HTML п’ять великих корпорацій – Adobe, Microsoft, Google, Apple і Mozilla – оголосили, що Flash Player відправлять на відпочинок у 2020 році.

Цю заяву гіганти зробили три роки тому. Розуміючи, що грудневий апдейт стане для Flash Player останнім, Adobe вирішила подякувати всім, хто використовував платформу, за фантастичний веб-контент, яким насолоджувалися мільйони користувачів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Онлайн-шопінг перед святами: п’ять правил безпеки

Як переказати кошти за допомогою Google Pay? – ІНСТРУКЦІЯ

Як шукати відкриті вкладки у Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ

Чим відеочат відрізняється від особистого спілкування?

Як захистити онлайн-платежі на Вашому смартфоні від зазіхань хакерів? ПОРАДИ

Як вимкнути надокучливий звук сповіщень у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Зверніть увагу, що у 2021 році продовжать удосконалюватися програми-вимагачі та складні загрози без використання файлів. Крім цього, у центрі уваги знову опиняться проблеми безпеки Інтернету речей, зокрема численні уразливості у “розумних” інтимних іграшках.

До речі, цифрові помічники – це чудові інструменти для отримання інформації, швидких розрахунків, придбання рецептів продуктів харчування, пошуку місць розташування, управління своїми розумними домашніми пристроями тощо. Однак з точки зору безпеки та конфіденційності Ви можете здивуватися, наскільки ці чудові служби знають багато про Вас інформації.

Також сьогодні практично у кожного в кишені лежить смартфон, тому є сенс використовувати його для безконтактної оплати речей. Ось тут з’являються мобільні платіжні платформи, такі як Google Pay. Однак за допомогою Google Pay можна робити набагато більше, ніж просто платежі. Нещодавно Google cуттєво оновила Google Pay – там з’явилася купа нових функцій.

Поділитися
Exit mobile version