“Розумний” роутер з голосовим помічником Alexa з’явився на українському ринку

На українському ринку з’явилася новинка – Blue Cave. Це маршрутизатор Wi-Fi класу AC2600 з незвичайним дизайном, оснащений чіпсетом Intel Home Wi-Fi. Про це пише видання “Компъютерное обозрение”.

Новинка підтримує одночасне підключення безлічі пристроїв, пропонує інтегрований інформаційний захист корпоративного класу ASUS, а також інтегрується з віртуальним асистентом Amazon Alexa і сервісами IFTTT. Управління Blue Cave здійснюється через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатка ASUS Router для пристроїв на базі платформ Android або iOS.

Пристрій чудово підійде для розумного будинку, оскільки розроблений із застосуванням технології Intel Connected Home, що дозволяє одночасно обробляти дані з безлічі пристроїв.

У моделі Blue Cave реалізована технологія AiProtection, система безпеки корпоративного класу, розроблена компанією Trend Micro. Вона захищає всі підключені гаджети, в тому числі пристрої категорії “Інтернет речей”.

Маршрутизатор порадує своїх користувачів наявністю ще кількох корисних функцій, а саме, технологія батьківського контролю, що дозволяє стежити за використанням Інтернету кожним членом сім’ї і визначати, скільки часу в день дитина може провести в мережі і які програми запускає.

Маршрутизатор Blue Cave розроблений спеціально для взаємодії з системою “розумний дім”. Він оснащений підтримкою пов’язаних сервісів IFTTT і віртуального помічника Amazon Alexa. Наприклад, можна наказати віртуальному асистентові Alexa вимкнути сигнал Wi-Fi, щоб ніщо не відволікало під час сімейної вечері, або скористатися сервісами IFTTT і отримувати повідомлення на електронну пошту, коли діти приходять додому.

В Україні за маршрутизатор Blue Cave доведеться викласти від 7779 грн.