Управління США з патентів торгових марок (USPTO) видало Samsung патент на вельми незвичайний пристрій, пише 3dnews.

Документ носить лаконічну назву “Камера” (Camera). Заявка на винахід була подана ще у вересні 2016 року, але опублікований патент тільки зараз.

Варто зазначити, що документ належить до категорії дизайнерських, тому будь-які технічні подробиці відсутні. Але наведені ілюстрації дозволяють отримати уявлення про конструкцію гаджета.

За задумом Samsung, до складу пристрою увійдуть три оптичних блоки з датчиками зображення, які розташуються на кільцеподібному кріпленні. Крім того, можна бачити додатковий модуль, ймовірно, що містить основні електронні компоненти і акумуляторну батарею.

Теоретично при використанні ширококутних об’єктивів камера зможе проводити зйомку панорам з охопленням у 360 градусів. Носити таке “намисто” чи “ошийник”, це вже на розсуд Вашої уяви, користувачі зможуть на шиї.

До речі, нові Galaxy S10, Galaxy S10e і Galaxy S10+ мають безліч нових функцій. Але, як і будь-який пристрій, смартфони Galaxy потребують налаштування після першого включення. Як правильно налаштувати щойно придбаний Galaxy S10.

Також Samsung оголосила про початок масового виробництва першої в галузі флеш-пам’яті стандарту eUFS 3.0 на 512 ГБ. Вона призначена для мобільних пристроїв нового покоління. У порівнянні з пам’яттю типу eUFS 2.1 швидкість передачі виросла більше, ніж в два рази. Крім того, Samsung розкрила плани з випуску аналогічних чипів ще більшої ємності.