Китайський додаток для зміни облич Zao за останні кілька днів став лідером за кількістю завантажень в магазинах додатків, однак багато користувачів почали висловлювати занепокоєння щодо політики конфіденційності програми.
Додаток дозволяє завантажувати фотографії і обмінюватися обличчям із популярними людьми. Для створення образу користувачі можуть завантажити дійсне фото або, дотримуючись підказок на екрані, зробити серію нових знімків. Однак користувачі помітили нюанс у політиці конфіденційності Zao, згідно з якою він має “безкоштовні, безвідкличні, постійні, що передаються і ліцензовані” права на весь призначений для користувача контент.
Реакція користувачів не змусила себе довго чекати, і на Zao посипалися негативні відгуки, повідомляє видання The Japan Times. Його оцінка в App Store тепер складає 1,9 зірки з 5.
Це вже не перший випадок, коли додатки зі зміни облич викликають занепокоєння у користувачів. У липні нинішнього року сенатори США серйозно занепокоїлися російським додатком FaceApp. За їх словами, він може нести загрозу національній безпеці США, оскільки особисті дані американських громадян можуть бути передані “ворожій іноземній державі”.
До речі, головною проблемою всіх месенджерів є їхня безпека. Якщо Ви не хочете, щоб Ваші розмови читали сторонні особи, слід змінити програму, за допомогою якої Ви спілкуєтеся.
Нагадаємо, що після звістки про метод віддаленого зламу “розумного” брелока від електрокара Tesla Model S, виробник компанія Pektron випустила нову версію ключа з більш надійним шифруванням. Однак дослідники знову знайшли спосіб зламати його, клонувати брелок і викрасти автомобіль.
Також Google збільшила кількість часу, який необхідний новій програмі Android, щоб пройти процедуру затвердження Play Store.
Стало відомо про одну з найбільших в історії кібератак на власників iPhone. За їх даними, зловмисники зламали низку сайтів і з їх допомогою заражали iOS-пристрої шкідливим ПЗ через уразливості нульового дня в операційній системі.
Окрім цього, дослідники з безпеки попереджають про зловживання протоколом Web Services Dynamic Discovery (WS-DD, WSD, або WS-Discovery), який може бути використаний зловмисниками для проведення множинних DDoS-атак.
Apple випустила оновлення мобільної операційної системи iOS, яка усуває уразливість, що дозволяла встановити джейлбрейк на iPhone з новою версією ОС.
Зверніть увагу, Google оголосила про нову програму збору помилок, за допомогою якої дослідники з питань безпеки можуть повідомляти про випадки зловживань, коли сторонні додатки крадуть або зловживають даними користувачів Google. За доповіді фахівців про “дірки” в захисті, зловживання та помилки призначено винагороду – до 50 тис. дол. США.
Машинне навчання не робить комп’ютери нічим подібним до людей, якими б “розумними” вони не ставали. Про це більш детально читайте у статті.
Новий стандарт обіцяє підвищити швидкість та надійність домашньої Wi-Fi мережі. І він з’явиться цієї осені.