Apple працює над гарнітурою віртуальної реальності, яка матиме витончений дизайн, вбудований вентилятор та дорогий цінник.

Перша гарнітура Apple для віртуальної реальності може з’явитися принаймні до 2022 року як автономний пристрій, що працює від акумуляторів, подібно до Oculus Quest 2, пише TheVerge.

Процесор буде ефективніший за М1

Як повідомляють інсайдерські джерела, Apple працює над “одними з найдосконаліших та найпотужніших мікросхем” цієї гарнітури – окрім цього, процесори там у деяких аспектах можуть перевищувати процесори M1  для Mac за ефективністю.

Apple стикалася з великими проблемами у розробці цієї гарнітури – деякі прототипи виявилися занадто великими та важкими. Компанія планує використовувати легкий пластик або тканини у конструкції корпусу, щоб зменшити вагу гарнітури, але компанія також використовує вентилятор – незвичний крок для Apple, враховуючи його акцент на безвентиляторному дизайні.

Що відомо про окуляри?

Відомо, що розмір VR-окулярів від Apple, які мають кодову назву N301, приблизно такий, як розмір аналогічних окулярів Oculus Quest, а деякі тестовані зразки включають зовнішні камери для включення деяких функцій AR. Як повідомляється, Apple також тестує здатність використовувати ці камери для відстеження рухів рук та включає такі програмні функції, як віртуальна клавіатура.

Точно невідомо, коли запустять такі окуляри віртуальної реальності від Apple у серійне виробництво, але це може статися, принаймні до 2022 року. Наскільки відомо, це буде дорогий і нішевий пристрій, і за даними інсайдерів у Apple, компанія може продавати лише по одній гарнітурі щодня через мережі своїх роздрібних магазинів – це менше 200 000 одиниць на рік.

За різними звітами, Apple працює над пристроями та програмним забезпеченням технологій VR і AR протягом багатьох років, але поки що справа дійшла тільки до випробування прототипів. У медіа також опубліковані плани Apple щодо VR та AR за минулий рік з приміткою, що в компанії працює близько 1000 людей, які створюють AR та VR.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.