Через велику складність та обчислювальні обмеження багато експертів вважали, що Go – гра, яка не має рішення в наш час. Однак приголомшлива поразка Лі Се-Дола у грі проти AlphaGo у 2016 році додала ще одне тематичне дослідження, яке продемонструвало марність конкуренції між людством та машиною.

Невдовзі команда завзятих інженерів Google отримала популярність та шквал поздоровлень, але цей досвід виявився фатальним для Лі Се-Дол. У листопаді 2019 року Лі Се-Дол офіційно оголосив про вихід у відставку, заявивши, що “штучний інтелект – це суб’єкт, який не може бути переможений”, пише Forbes.

Як відомо, прогрес ігрових інновацій у галузі штучного інтелекту був стрімким, але лише до впровадження Google DeepMind AlphaGo. У 2016 році все почало різко змінюватися. Суперкомп’ютер AlphaGo спростував уявлення про те, що стародавня китайська настільна гра Go, винайдена тисячі років тому, була нерозв’язною через майже безмежну комбінацію ходів, яку може виконувати гравець. На відміну від шахів, які можуть бути “грубими”, прогнозуючи всі можливі результати одного руху з достатньою обчислювальною потужністю, Go не може бути вирішено так само.

Довідково. У травні 1997 року суперкомп’ютер IBM Deep Blue переміг існуючого чемпіона світу з шахів Гаррі Каспарова в офіційному матчі в умовах турніру. Активно до 2011 року IBM розширила розвиток в машинному навчанні, обробці природних мов та пошуку інформації для побудови Ватсона – системи, здатної перемогти двох всім відомих чемпіонів з Jeopardi Бреда Раттера та Кен Дженнінгса.

Зверніть увагу, що у найпотужнішого на сьогоднішній день ноутбука Apple є проблеми з динаміками та екраном. Власники 16-дюймового MacBook Pro скаржаться на переривчастий звук, що різко виривається з динаміків.

Користувачі Telegram, які увімкнули єдиний фактор аутентифікації за допомогою SMS-кодів, ризикують стати жертвами кіберзлочинців. Фахівці з кібербезпеки заявили про злам ряду облікових записів користувачів Telegram, де єдиним фактором аутентифікації були SMS-повідомлення.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині Служба безпеки України заблокувала діяльність хакерського угруповання, організованого спецслужбами РФ для проведення кібератак на українські державні органи

Також правоохоронні органи США і Великобританії мають намір оприлюднити звинувачення проти двох росіян, яких підозрюють в комп’ютерному шахрайстві і відмиванні грошей

Окрім цього, у відділі стратегічних комунікацій НАТО вирішили перевірити за допомогою власного експерименту: скільки коштують маніпуляції у соціальних медіа, як це працює та чи достатньо успішно самі соціальні мережі справляються з виявленням таких маніпуляцій.