Президент Володимир Зеленський обговорив з генеральним директором Apple Тімом Куком українізацію помічника Siri. Про це повідомила пресслужба президента.
Що на таку пропозицію відповіли в Apple, поки що не кажуть.
Наразі в налаштуваннях Siri української мови нема. Російська є.
З керівником Apple Володимир Зеленський зустрівся у штаб-квартирі компанії у місті Купертіно під час свого візиту до США.
Президент розповів Тіму Куку про розвиток українського ІТ-сектору і про додаток Дія.
Вони обговорили можливість будівництва в Україні Apple дата-центру для сервісів iCloud і локалізацію продуктів Apple.
“Сподіваюсь, що динаміка розвитку компанії Apple та темпи цифровізації нашої держави допоможуть створити історію успіху Apple в Україні та Apple з Україною”, – заявив Володимир Зеленський.
Президент сподівається, що Apple розширить свою присутність в Україні, зокрема завдяки командам онлайн-підтримки, модераторів Apple Music та AppStore, а також сервісу обслуговування пристроїв.
Президент обговорив з Тімом Куком можливість співпраці при цифровому переписі населення в Україні.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ
Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ
Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД
Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ
Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ
Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.
Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.
Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.
І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.