В глобальній Мережі з’явилася інформація про нову операційну систему Windows 20, реліз якої може статися вже в кінці цього року, або ж на початку наступного. Новітня платформа містить у собі масу відмінностей від доступної зараз, тому вона гарантовано всіх порадує.
Більш того, в мережі навіть є фотографії її інтерфейсу, які проливають світло на те, як саме вона може виглядати. Користувачів Windows 20, хоча далеко не факт що нова операційна система буде називатися саме так, чекає функція відновлення з резервної копії в кілька натискань, новий безпечний режим, можливість “безшовного” встановлення оновлень без постійних перезавантажень, а також низка інших переваг, які позитивно позначаються на досвіді використання. За рахунок модульного ядра нова “вінда” більше не буде зависати без причини, що, в свою чергу, гарантує відсутність будь-яких проблем, пов’язаних з раптовими зависаннями всього ПК через якийсь один додаток, як це відбувається зараз.
Також власники комп’ютерів, планшетів, моноблоків і будь-яких інших електронних пристроїв можуть розраховувати на оновлену панель завдань з можливістю кастомізації під свої власні цілі і потреби, на новий додаток “Налаштування”, що стане повною заміною програми “Панель управління” в Windows 10, оновлений пошук, єдиний стиль всього стандартного встановленого програмного забезпечення, а також, крім того, на безліч інших особливостей, які роблять цю ОС неймовірно привабливою в усіх відношеннях. Єдиний стиль Fluent Design нового покоління виводить візуальну складову в Windows 20 на новий рівень, тому що вона виглядає так красиво, як ніколи ще не виглядала ні одна операційна система від компанії Microsoft.
Коли конкретно відбудеться реліз нової операційної системи для комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків, планшетів та інших пристроїв поки що невідомо, особливо з урахуванням нинішньої ситуації, однак він майже напевно станеться не пізніше ніж у першій половині 2021 року. За деякими даними, нова ОС від американської корпорації, яку б назву вона на отримала, буде поширюватися абсолютно безкоштовно, тобто платити гроші за її використання не доведеться. Так це чи ні зараз однозначно сказати не можна, але якщо все насправді саме так, користувачі гарантовано будуть від цього в захваті, пише Аkket.com.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.
Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.
Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.
Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.
Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.