Співробітники Amazon слухають, що власники смарт-колонок Echo кажуть голосовому помічнику Alexa. За даними Bloomberg, з метою поліпшення роботи Alexa компанія найняла тисячі людей по всьому світу для прослуховування аудіозаписів розмов користувачів з голосовим помічником, пише SecurityLab.

У команду “слухачів” входять як штатні співробітники, які працюють в різних регіональних представництвах Amazon (в тому числі в США, Індії, Коста-Ріці і Румунії), так і позаштатні. Їх робочий день триває дев’ять годин, і за одну зміну кожен працівник обробляє тисячу записів. Про це журналістам Bloomberg розповіли двоє співробітників офісу Amazon у Бухаресті, які підписали з компанією договір про нерозголошення.

Описаний джерелами Bloomberg процес обробки аудіозаписів проливає світло на часто недооцінену роль людини в навчанні програмних алгоритмів. Згідно рекламних матеріалів Amazon, Alexa “живе в хмарі і стає все розумнішою”. Однак, як і у випадку з іншими програмами, які навчаються на основі досвіду, велику роль грають люди.

За словами “слухачів”, їх робота дуже нудна. Наприклад, один із співробітників Alexa в Бостоні займається пошуком в звукових записах словосполучення “Тейлор Свіфт” і додає до нього примітка, що мова йде про співачку. Іноді в записах трапляються випадкові звуки, наприклад, спів в душі або плач дитини. У “слухачів” є спеціальні чат-руми, де вони можуть допомагати один одному в розборі незрозумілих фраз або обмінюватися смішними записами.

Бувають випадки, коли в обробку потрапляють записи злочинів. Наприклад, одного разу двом співробітникам попалася запис зґвалтування. Іноді для того, щоб прийти в себе після почутого, співробітники розповідають про те, що трапилося колегам в чат-румі.

За словами представників Amazon, у співробітників є спеціальні інструкції на випадок виникнення подібних ситуацій. Проте, після отримання інструкцій двом співробітникам офісу в Бухаресті було сказано, що втручатися – це не справа Amazon.

До речі, чи отримували Ви коли-небудь електронне повідомлення нібито з банку чи іншого популярного онлайн-сервісу, який вимагав “підтвердити” дані облікового запису, номер кредитної картки чи іншу конфіденційну інформацію? Якщо так, Ви вже знаєте, як виглядає фішинг-атака.

Нагадаємо, не минуло й року з моменту запуску стандарту WPA3 (Wi-Fi Protected Access III), покликаного усунути технічні недоліки протоколу WPA2, який довгий час вважався небезпечним і уразливим до атаки реінсталляції ключів (Key Reinstallation Attack, KRACK), як дослідники виявили низку серйозних уразливостей в стандарті, які дозволяють отримати пароль Wi-Fi і проникнути в мережу.

Також, якщо Ви забули пароль від Wi-Fi-роутера, до якого вже під’єднували пристрої? Ось кілька способів дізнатися його або ж встановити новий.

Окрім цього, дослідник із безпеки Набіл Ахмед (Nabeel Ahmed) опублікував демонстраційний експлойтдля уразливості (CVE-2019-0841) підвищення привілеїв в Windows, викликаної некоректною обробкою посилань сервісом AppX Deployment Service (AppXSVC), використовуваним для запуску додатків Windows Apps, а також для встановлення і деінсталяції цих додатків.