Нещодавно ми дізналися, коли вийде Windows 11, і тепер стала відомою дата виходу Microsoft Office 2021 для користувачів. Виявляється, Microsoft випустить останню версію свого улюбленого програмного забезпечення Office 5 жовтня 2021 року.

За даними The Verge, остання версія Office буде запущена в той самий день, коли Windows 11 має розпочати свою роботу.

Корпорація Майкрософт не повідомляла багато деталей щодо Office 2021, тому ми не впевнені, що саме зроблено для його оновлення. Крім того, Microsft не оголосила ціни на Office 2021, але очікується, що компанія скоро розкриє цю важливу деталь.

Компанія також просунула канал довгострокового обслуговування Microsoft Office (LTSC) для Windows та Mac і для комерційних та державних користувачів. Цей випуск прийшов з деякими новими функціями, які також повинні з’явитися у Microsoft Office 2021 для споживачів.

Деякі з нових функцій включають функцію XLOOKUP, підтримку динамічного масиву, темний режим та функцію фокусування лінії. Це не схоже на те, що він містить щось надто відмінне для ігор, але до випуску Office 2021 можна додати інші нові функції, які відсутні у версії LTSC.

Кожен, хто підпишеться на Microsoft 365 автоматично отримає ці нові функції. Ця нова версія стосується лише користувачів, які купують разові ліцензії на Office.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як стерти свій пристрій Android і скинути його до заводських налаштувань. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити Windows 10 з USB-накопичувача? ІНСТРУКЦІЯ

Топ найкращих хаків реєстру для Windows 10. ПОРАДИ

Як подбати про безпеку смартфона Вашої дитини? ІНСТРУКЦІЯ

Як підготувати комп’ютер, планшет або телефон перед його продажем? ПОРАДИ

Небезпечний WhatsApp: шахрайства, загрози і ризики безпеки в месенджері

PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

До речі, ви вже можете дізнатись, як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11. У новій ОС формат ZIP-файлу стискає дані та зменшує їх кількість, що прискорює передачу файлів та економить місце на диску. Ви також можете використовувати стиснення ZIP для об’єднання декількох файлів в один компактний пакет. Ось як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11.

Зверніть увагу, під час пандемії більшість заходів була скасована або перенесена на онлайн-платформи. Через це досить популярними стали трансляції в Інтернеті, а разом з ними з’явились й нові ризики для безпеки особистих даних. У зв’язку з цим спеціалісти підготували поради, які допоможуть захистити Вас та Ваші пристрої під час відвідування стрімінгових сервісів.

Деякі смартфони відходять від відбитків пальців і використовують розпізнавання обличчя як  більш надійний засіб забезпечення біометричної безпеки. Якщо у Вас є телефон Samsung Galaxy, Ви, ймовірно, можете використовувати як відбитки пальців, так і розпізнавання обличчя, щоб увійти у телефон.