На конференції у Шанхаї MWC 2019 OPPO показала не тільки перший смартфон із вбудованою в екран фронтальною камерою, а й представила технологію MeshTalk.

Про це повідомляє AndroidInsider.

MeshTalk використовує спеціальну мікросхему з підвищеною чутливістю для досягнення зв’язку на великій відстані. Це система з низькою пропускною здатністю, але вона підтримує голосові дзвінки, а не лише текстові повідомлення.

Між пристроям, які здатні підтримувати дану технологію, буде створюватися локальна мережа, через яку можна надсилати текстові повідомлення або здійснювати голосові дзвінки на відстані до 3 кілометрів. У людних місцях з великою кількістю пристроїв, що підтримують MeshTalk, відстань між співрозмовниками може бути ще більшою.

Технологія безстільникового зв'язку працює навіть за відсутності Wi-Fi чи Bluetooth

Нова технологія також споживає дуже мало енергії, а тому OPPO вже розробляє смартфони, які можуть працювати до 72 годин в режимі очікування з активною MeshTalk. Ця технологія може бути корисна в екстрених ситуаціях, коли відбувається перевантаження базових станцій в місцях великого скупчення людей або просто немає доступу до мобільної мережі.

OPPO не розкриває, яка технологія стоїть за MeshTalk або коли перші смартфони з нею будуть доступні на ринку.

До речі, компанія Microsoft повідомила про створення OneDrive Personal Vault, – нової функції хмарного сховища OneDrive, яка дозволить убезпечити особливо важливі файли за допомогою додаткових рівнів захисту.

Також компанія Mozilla запустила проект Track This, який ускладнює рекламне відстеження завдяки відкриттю великої кількості непов’язаних сайтів в Інтернеті.

Окрім цього, менеджер завантажень в Safari у iOS 13 перетворює штатний веб-браузер у просунутий інструмент, що дозволяє досягнути максимуму у роботі з Інтернетом.