TikTok погодився виплатити $ 92 млн для врегулювання колективного позову про можливі порушення конфіденційності.

За словами позивачів, додаток збирав “високочутливі персональні дані” з метою відстеження користувачів і відображення реклами, пише The Verge.

Представники TikTok заперечують звинувачення в бік сервісу, але не хочуть витрачати час на судовий розгляд і готові вирішити всі полюбовно.

Мирова угода об’єднує 21 колективний позов проти TikTok. У позові міститься кілька суттєвих претензій, починаючи від аналізу осіб користувачів з метою визначення їх етнічної приналежності, статі і віку, і закінчуючи передбачуваними порушеннями закону США “Про комп’ютерне шахрайство та зловживання” в зв’язку з передачею персональних даних. У мирову угоду будуть включені майже всі користувачі з США.

В рамках врегулювання TikTok погодився уникати деяких дій, які можуть поставити під загрозу конфіденційність користувачів, за винятком випадків, коли розкриття даних передбачено політиками конфіденційності сервісу.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.