Facebook обмірковує можливість впровадження системи розпізнавання осіб в свої нові “розумні”» окуляри, випуск яких запланований в нинішньому році.

У компанії обговорюють етичні питання, які можуть виникнути через використання цієї технології.

Видання BuzzFeed розповіло внутрішні наради корпорації, в рамках якого один зі співробітників Facebook висловив стурбованість щодо використання системи розпізнавання осіб в окулярах. За його словами, користувачі можуть зловжити цією функцією і використовувати її в зловмисних цілях.

Використання подібних технологій в продуктах Facebook викликає додаткове занепокоєння через погану репутацію соцмережі в питаннях конфіденційності. Наприклад, в 2018 році компанія стала одним з ключових учасників скандалу з великої аналітичної фірмою Cambridge Analytica, яка зібрала дані 50 млн. користувачів і передала їх третім особам для розробки алгоритмів, що дозволяють маніпулювати виборцями.

Крім цього, в липні 2020 року ТехноГігант запропонував виплатити $ 650 млн з тим, щоб врегулювати позов, в якому заявники звинуватили компанію в зборі біометричних даних користувачів через інструменти для відміток на фотографіях.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.