Корпорація Майкрософт офіційно назвала оновлення версії 21H1 “Оновленням від травня 2021 року” та опублікувала останні версії на каналі попереднього перегляду випуску.

Оновлення Windows 10 травня 2021 року було завершено, і Build 19043.928, ймовірно, буде кандидатом у випуск. Не дивно, що оновлення в травні 2021 року розпочнеться для мільйонів користувачів у всьому світі в травні, і воно буде поставлятись з декількома вдосконаленнями, в основному для корпоративних клієнтів.

Windows Hello покращується в травні 2021 року

За допомогою травневого оновлення для Windows 10 Microsoft заявляє, що намагається підтримувати віддалені сценарії роботи.

Найважливішою новою функцією цього оновлення є підтримка зовнішніх камер Windows Hello. В оригінальному журналі змін виробник програмного забезпечення зазначив, що користувачі тепер можуть використовувати зовнішню камеру як рішення за замовчуванням для Windows Hello, коли внутрішні камери вже є.

Це особливо корисно, коли Ви працюєте вдома і використовуєте ноутбуки з великими моніторами. Якщо до другого монітора підключені зовнішні камери, тепер Ви можете використовувати їх із Windows Hello, не вимикаючи вбудовану камеру Вашого ноутбука.

Нові функції для досвідчених та корпоративних клієнтів

У цьому оновленні функцій Microsoft також вдосконалює продуктивність Windows Defender Application Guard (WDAG). Ця функція доступна як для корпоративних, так і для професійних клієнтів, і це рівень віртуалізації, який може захистити Ваш комп’ютер під час перегляду ненадійних сайтів.

Ця функція заснована на Hyper-V і працює на сумісному обладнанні, де в налаштуваннях BIOS увімкнена віртуалізація.

Після того, як оновлення буде застосовано до Вашої системи, корпорація Майкрософт зазначає, що Ви помітите підвищення продуктивності при використанні функцій, пропонованих у Windows Defender Application Guard (WDAG).

Третє і останнє нове доповнення призначене лише для корпоративних клієнтів. Відповідно до журналу змін, Інструментарій управління Windows (WMI) був оновлений із покращенням продуктивності для підтримки віддаленої роботи.

Оновлення знаходиться на завершальній стадії тестування

Щоб було зрозумілим, це оновлення функції все ще перебуває на завершальній стадії тестування, і кожен може завантажити його, приєднавшись до каналу попереднього перегляду випуску.

Хоча його було доопрацьовано, воно все одно отримає одне чи два сукупних оновлення з виправленнями безпеки та захисту, перш ніж розповсюджуватись на замовників у виробничому каналі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.