Twitch оголосив про зміну політики щодо переслідувань та розпалювання ненависті. За новими правилами на платформі з 22 січня заборонено буде використовувати популярні на Twitch слова “незайманий”(virgin), “сімп”(simp) і “інцел”(incel) для образ.

Платформа не застосовуватиме санкції до тих, хто буде вимовляти ці слова в нормальному контексті, без мети когось образити. Однак за надмірне вживання слів може послідувати покарання аж до бана.

Сімп – це людина, яка витрачає гроші на пожертвування привабливим дівчатам на стрім, сподіваючись на взаємність. Інцел – людина, яка хоче знайти сексуального партнера, але ніяк не може це зробити, звинувачуючи в своїх проблемах жінок.

Всі ці змін стануть частиною нової політики Twitch, яку представили на минулому тижні і яка набуде чинності 22 січня 2021 року.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Онлайн-шопінг перед святами: п’ять правил безпеки

Як переказати кошти за допомогою Google Pay? – ІНСТРУКЦІЯ

Як шукати відкриті вкладки у Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ

Чим відеочат відрізняється від особистого спілкування?

Як захистити онлайн-платежі на Вашому смартфоні від зазіхань хакерів? ПОРАДИ

Як вимкнути надокучливий звук сповіщень у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Зверніть увагу, що у 2021 році продовжать удосконалюватися програми-вимагачі та складні загрози без використання файлів. Крім цього, у центрі уваги знову опиняться проблеми безпеки Інтернету речей, зокрема численні уразливості у “розумних” інтимних іграшках.

До речі, цифрові помічники – це чудові інструменти для отримання інформації, швидких розрахунків, придбання рецептів продуктів харчування, пошуку місць розташування, управління своїми розумними домашніми пристроями тощо. Однак з точки зору безпеки та конфіденційності Ви можете здивуватися, наскільки ці чудові служби знають багато про Вас інформації.

Також сьогодні практично у кожного в кишені лежить смартфон, тому є сенс використовувати його для безконтактної оплати речей. Ось тут з’являються мобільні платіжні платформи, такі як Google Pay. Однак за допомогою Google Pay можна робити набагато більше, ніж просто платежі. Нещодавно Google cуттєво оновила Google Pay – там з’явилася купа нових функцій.