Twitter оголосив про перезапуск програми верифікації облікових записів користувачів, яка була припинена в 2017 році. Про це повідомляється в блозі компанії.

Щоб отримати синю галочку, аккаунт повинен відповідати одній з шести категорій: відноситися до держави, бренду, ЗМІ, до розважальної або спортивної організації, активістам або інфлюенсерам. В кінці 2021 року Twitter планує розширити список. Також обліковий запис повинен бути повними (ім’я профілю, аватарка, підтверджена адреса електронної пошти або номер телефону). Екаунт повинен бути активним останні півроку і дотримуватися правил Twitter.

Користувачі зможуть залишити заявку на вкладці “Налаштування облікового запису”, кнопка з’явиться у всіх протягом декількох тижнів. Після цього Twitter відповість через електронну пошту: це може зайняти від декількох днів до тижнів в залежності від завантаження.

https://twitter.com/verified/status/1395400253294120962?s=20

Система верифікації була запущена в 2009 році, але тоді компанія самостійно привласнювала обліковим записам статус верифікованих. У 2016 році у користувачів з’явилася можливість подавати заявки на верифікацію, а в 2017 році програму призупинили через критику – тоді компанію розкритикували за привласнення галочки облікового запису американському неонацисту. З тих пір сервіс продовжував за своєю ініціативою верифікувати деякі облікові записи.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.