Аудіочат Twitter Spaces, відповідь компанії на Clubhouse, тепер доступний на Android, про що пише Engadget.  До цього часу аудіочати були лише для iOS.

Функція Spaces все ще знаходиться на стадії бета-версії. Лише певна кількість користувачів може розміщувати чати, але тепер будь-хто на iOS та Android може приєднуватися до бесід. Поки що лише користувачі iOS можуть розміщувати Spaces, але Twitter повідомляє, що користувачі Android зможуть створювати власні кімнати для чатів найближчим часом.  Компанія “все ще працює над деякими речами”, згідно з анонсом.

Хоча Spaces чітко розроблений, щоб конкурувати з Clubhouse, Twitter працює над іншими аудіоцентричними функціями. Минулого літа він почав випробовувати спосіб включення голосових кліпів у твіти – функції, яка згодом стала більш доступною. На хвилі критики через відсутність доступності функції, Twitter оголосив про плани додати автоматизовані транскрипції для відео та аудіо до початку цього року.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.