Користувачі Windows 10, які хочуть вдосконалити свої хмарні системи зберігання даних, отримають від Google нові розширені можливості.  Про це повідомляє Techradar.

Технологічний гігант оголосив, що планує запустити Google Drive для настільних ПК – нову уніфіковану службу зберігання даних, побудовану на її програмі Drive File Stream для корпоративних користувачів Google Suite. Google Drive для настільних ПК  замінить існуючу програму Google Drive для Windows 10 та поєднає два поточні рішення компанії для синхронізації – Drive File Stream, створену для бізнес-хмарних користувачів, та Backup and Sync, націлену на  звичайних споживачів.

У дописі в своєму блозі компанія зазначила, як новий сервіс Google Drive для настільних ПК тепер виглядає, поєднуючи “найкращі та найбільш використовувані” функції як з Drive File Stream, так і з резервного копіювання та синхронізації, з графіком дати виходу ближче до другої половини 2021 року – хоча користувачі можуть підписатися на тестування нової служби в бета-версії вже зараз.

Сюди входять такі функції, як синхронізація папок, таких як Документи або Робочий стіл, завантаження з USB-пристроїв, завантаження фотографій та відео на Google Фото чи Google Drive, а також підтримка декількох облікових записів. Google заявляє, що зміни відбулися через те, що низка клієнтів Google Workspace впроваджує обидва рішення для синхронізації, що може спричинити плутанину як для ІТ-відділів, так і для кінцевих користувачів.

Починаючи з версії 45, Drive File Stream також буде офіційно називатися Google Drive для настільних ПК, що допоможе розвіяти цю плутанину. Google заявляє, що також надішле сповіщення адміністраторам Google Workspace та кінцевим користувачам за три місяці до закінчення терміну переходу на Google Drive для настільних ПК, тому не потрібно турбуватися про те, що це буде несподіванкою.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.