Google представив кілька функцій Карт, які можуть допомогти Вам повернутися у світ, тепер, коли стали доступні вакцини проти COVID-19. Однією з найбільш корисних змін у Картах є розширення прогнозів переповненості трафіку на понад 10 000 міст у 100 країнах.  Про це пише Engadget.

Компанії очікують, що їхні співробітники найближчим часом повернуться до офісу, і прогноз переповненості може повідомити Вас, чи є у поїзді чи автобусі, на який Ви чекаєте, багато вільних місць. Таким чином, Ви можете вирішити – сідати у конкретний автобус чи чекати наступного, сподіваючись, що він не настільки переповнений. Карти можуть робити прогнози, поєднуючи технології штучного інтелекту з відстеженням людей, які використовують Карти Google, разом із тенденціями відвідувань згідно розташування.

Якщо ви перебуваєте в  таких містах, як Нью-Йорк чи Сідней, ви навіть можете побачити рівень переповненості потяга (електрички чи метро) аж до кожного вагона в режимі реального часу. На картах буде позначено найменш переповнені потяги, тож ви зможете стати в чергу на один із них завдяки даним транспортних агентств у цих районах. На даний момент така опція все ще перебуває на стадії пілота, але Google заявляє, що ця функція буде доступна незабаром у інших містах.

Крім того, технічний гігант запустив нову вкладку Timeline Insights для програми Maps. Якщо Ви працюєте на Android і увімкнули Історію місцезнаходжень, ви зможете переглядати “щомісячні тенденції того, як і куди Ви мандруєте”. Наприклад, тут Ви можете побачити, скільки часу Ви проводите в середньому в різних місцях, таких як, магазини чи аеропорти, а також відстань і час для кожного виду транспорту, яким Ви їхали. Технологічний гігант каже, що він розробив цю функцію після того, як користувачі сказали компанії, що вони хочуть “бути більш раціональними щодо того, як вони проводять свій час” після переживання негараздів під час пандемії.

Нарешті, “Поїздки” на вкладці “Хронологія” тепер доступні кожному на Android, тож ви зможете пригадати відпустку, яка була у Вас у минулому. Якщо Ваш улюблений напрямок подорожі все ще не приймає туристів, Ви можете перейти до розділу та віртуально відвідати готелі, ресторани та інші місця, які Вам раніше подобалися.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.