Microsoft планує додати в свій браузер Edge новий режим для забезпечення безпеки дітей в Інтернеті. В цей час режим Kids Mode доступний учасникам програми тестування на каналах Dev і Canary.

Kids Mode призначений для користувачів інтернету у віці 5-12 років. У ньому з’явиться можливість вибирати кастомізовані теми для браузера і спеціальні статті для дітей, які дозволять їм подорожувати мережею більш безпечно. Крім того, в цьому режимі за замовчуванням включена функція фільтрації недоречного і “дорослого” контенту в пошуковій видачі Bing SafeSearch і реалізований максимальний захист від відстеження активності.

Активувати Kids Mode можна через перемикач профілів в Edge. Для того щоб ввімкнути режим, у дитини не обов’язково повинен бути свій персональний обліковий запис. Відключити його або додати виключення для серфінгу можна тільки за допомогою пароля. Тобто, дитина сама не зможе вийти з безпечного режиму, а якщо батьки знають, що сайт, на який дитина хоче зайти, безпечний, але блокується Kids Mode, вони зможуть розблокувати його.

Згодом Microsoft планує додати в Kids Mode більше можливостей. Поки режим проходить тестування, інсайдери можуть вносити свої пропозиції і корективи.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.