Рікардо Спаньї, один з засновників криптовалюти Monero (XMR), був арештований минулого місяця в Нешвілі, штат Теннессі, за звинуваченням у шахрайстві, пов’язаному з передбачуваними злочинами в Південній Африці в період з 2009 по 2011 рік.

Звинувачення говорить, що Рікардо Спаньї перехоплював і підробляв рахунки-фактури. Кінцевий банківський рахунок нібито контролював він сам.

В судовій заяві виконуюча обов’язки прокурорка Сполучених Штатів Мері Джейн Стюарт попросила суд відхилити будь-які прохання Спаньї про звільнення під заставу до вирішення розгляду щодо екстрадиції. У документі Спаньї описується як особистість з сильною мотивацією втекти, щоб уникнути пред’явлення звинувачень. Вважається, що у нього є значні криптоактиви, а також годинник вартістю 800 000 доларів.

5 серпня відбудеться судове слухання, на якому вирішиться, чи буде Спаньї перебувати під вартою до розгляду своєї справи.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.