Найбільш сучасний смартфон iPhone XS стартував помпезно, отримав безліч нагород, але при цьому має багато проблем.

Нещодавно користувачі знайшли рішення, як виправити проблему слабкого заряду акумулятора, пише Сегодня.

Проблема із слабкою автономністю з’явилася після нового оновлення iOS 12. Встановивши апдейт, користувачі помітили, що заряд iPhone почав буквально танути на очах. До того ж проблема виявилася настільки розповсюдженою, що користувачі залишають гнівні відгуки по всьому Інтернету. Проблема з’явилася на всіх пристроях, які підтримують iOS 12 – iPad и iPhone.

«Раніше за ніч мій iPad міг втратити тільки 1% заряду. Після того як я оновився до iOS 12, мій iPad втрачає 30% заряду за той самий час», – прокоментував один з розгніваних власників пристрою Apple.

Раніше проблему знайшов користувач Reddit. Він виявив, що проблема ховається в новій функції iOS 12, яка називається «Екранний час». За його твердженнями, після відключення цієї опції, показники автономності одразу ж повертаються в норму.

Як вимкнути функцію «Екранний час»:

  1. Запустити «Налаштування» на iOS-пристрої.
  2. Перейти в розділ «Екранний час».
  3. Вибрати пункт «Вимкнути Екранний час» в самому низу.
  4. Перезавантажити пристрій.

Фото segodnya.ua

Нагадуємо, що «Екранний час» є новою функцією в iOS, яка покликана збирати статистику використання iPad або iPhone для економії особистого часу. Виявилося, що вона здебільшого тільки шкодить, ніж приносить користь.