Стало відомо, що компанії-власники відомих соціальних мереж не в змозі зупинити шахраїв, які продають особисті дані користувачів через свої сторінки на різноманітних платформах.
Останній звіт свідчить, що було знайдено близько 50 профілів у Facebook, Twitter та Instagram, які пропонують викрадені реквізити кредитних карток, а також екаунти Netflix та Uber Eats. Навіть після їх виявлення, значна частина вмісту так і залишається на платформах, пише BBC.
Facebook та Twitter заявили, що така діяльність не допустима і вони зроблять все, щоб зупинити її. Тим часом, останнє розслідування виявило, що в одному із постів зловмисника в Facebook у загальному доступі знаходилися дані про жителя Йоркшира, а саме повне ім’я, дата народження, адреса, номер мобільного телефону, номер кредитної картки, код безпеки та дані про термін дії.
Постраждалий повідомив, що цей пост проіснував 4 місяці і компанія відмовляла йому в проханні видалити цю інформацію, так як вона не порушувала громадянських стандартів. Зрештою пост був видалений, але група, в якій він був опублікований, продовжила своє існування.
У відповідь на це, компанія Facebook заявила : “Шахрайська діяльність не допускається на наших платформах, і ми видалили групи та профілі, які займалися цим. Ми закликаємо людей повідомляти нам про будь-який підозрілий вміст, щоб ми могли вжити певних заходів”.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID
ЯК БЕЗПЕЧНО КУПУВАТИ ВЖИВАНУ ТЕХНІКУ? ПОРАДИ
ЯК НАЛАШТУВАТИ СПІЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ В ICLOUD? – ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ВИКОНАТИ РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ ДАНИХ НА ПРИСТРОЯХ IOS ТА ANDROID? – ІНСТРУКЦІЯ
До речі, представники кіберзлочинної спільноти розповіли виданню CyberNews про шахрайську схему з Facebook і PayPal, що приносить $1,6 млн доходу на місяць. Відмінною рисою цієї схеми є те, що жертва сама добровільно переводить гроші шахраям.
Стало відомо, що Xiaomi офіційно анонсувала нову версію фірмової оболонки MIUI 12 на базі Android 10 на честь 10-річчя від дня заснування свого бренду. Нова версія MIUI отримала візуальні зміни, а також безліч нових анімацій, покращений темний режим і більш детальні налаштування конфіденційності тощо.
Зверніть увагу, що більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак після інфікування телефона Джеффа Безоса, засновника інтернет-компанії Amazon, за допомогою шкідливого відео, яке було надіслане через WhatsApp, серед користувачів постало питання безпеки смартфона та захисту цього додатку.
Facebook випустила додаток для відеодзвінків Messenger Rooms, що дозволяє додавати в віртуальну кімнату до 50 осіб. У своєму блозі компанія особливо підкреслила безпеку Messenger Rooms. Але це не зовсім так.
Дезінформація про коронавірус “затоплює” Інтернет. Експерти закликають громадськість практикувати “гігієну інформації”. Ми зібрали поради того, що Ви можете зробити, щоб зупинити поширення фейків і паніки в Мережі.
В глобальній Мережі з’явилася інформація про нову операційну систему Windows 20, реліз якої може статися вже в кінці цього року, або ж на початку наступного. Новітня платформа містить у собі масу відмінностей від доступної зараз, тому вона гарантовано всіх порадує.