WhatsApp отримала різноманітні інструменти для боротьби з фальшивими новинами протягом останніх 12 місяців, але останнє доповнення може бути однією з найважливіших функцій.

Про це повідомляє Android Authority.

Як повідомляє джерело WABetaInfo, месенджер незабаром дозволить Вам блокувати часто передані повідомлення у груповому чаті. Ця функція доступна лише адміністраторам і, як повідомляється, буде доступна через налаштування групи.

За даними джерела, повідомлення отримує тег “часто пересилається”, коли його пересилають більше чотирьох разів. Таким чином, це теоретично слугуватиме фільтром для вилучення спаму та містифікацій. Адже поки що ніщо не заважає користувачам копіювати повідомлення, які часто пересилаються, та надсилати їх як нові тексти.

Такий антиспам приєднується до багатьох інших функцій WhatsApp, призначених для боротьби з фейками та фальшивими повідомленнями. Інші інструменти, додані до платформи, включають обмеження на пересилання повідомлень, виявлення підозрілих зв’язків і покращені адміністративні елементи керування. Компанія також повідомляє про роботу над інтегрованим зворотним пошуком зображень, що дозволяє швидко перевірити отримані зображення.

Нагадаємо, месенджер WhatsApp ввів жорстку цензуру для всіх користувачів. Тепер усі дані будуть пересилатися через спеціальний проміжний вузол, але відбуватися це поки що буде тільки в Індії, тоді як в майбутньому, можливо, таке нововведення пошириться на весь світ.

Також чи знаєте Ви, що Windows 10 має цікаву функцію “Фокусування уваги” (Focus Assist) – щось на кшталт режиму “Не турбувати”, який дозволяє заборонити інформування та повідомлення від застосунків, системи та людей у певний час.