Кілька місяців поспіль WhatsApp заявляла, що користувачі, які не приймуть нові правила до 15 травня, з часом не зможуть користуватися всіма можливостями месенджера, однак тепер плани помінялися. Facebook, що володіє WhatsApp, офіційно заявила, що користувачі, які не приймають оновлену політику, не побачать будь-якої обмеженої функціональності в WhatsApp.

Компанія пояснила, що прийняла це рішення після консультацій з рядом експертів та державних регуляторів. Тим не менш, вона продовжить пропонувати користувачам прийняти нові правила, щоб користуватися додатковими функціями. Які опції з’являться у погодилися, не уточнюється.

Нові правила, що викликали чимало суперечок, передбачають передачу даних користувача Facebook. Це номери мобільних телефонів, відомості про пристрої і грошові транзакції. Зараз на сайті сервісу кажуть, що “ніхто не втратить свої екаунти або функції WhatsApp в результаті поновлення 15 травня.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.