Раніше WhatsApp “погрожував” блокувати або видаляти екаунти користувачів через неприйняття нової угоди.

Ті, хто не прийме нові правила, будуть регулярно отримувати повідомлення з проханням погодитися на нові умови. Через кілька тижнів користувачі побачать вже постійне нагадування, яке можна буде прибрати. З цього моменту додаток WhatsApp переключиться в режим обмеженої функціональності.

В цьому режимі користувачі не зможуть отримати доступ до свого списку чатів. Якщо Ви отримаєте повідомлення, то зможете прочитати його, а також відповісти на нього. Також можна приймати будь-які вхідні аудіо- і відеодзвінки. Ще через кілька тижнів користувач перестане отримувати всі дзвінки та повідомлення.

WhatsApp пропонує користувачам два варіанти – погодитися на умови сервісу або самим експортувати свою історію і видалити екаунт, причому в останньому випадку цей процес незворотній. В цьому випадку WhatsApp повністю видалить резервні копії і всю історію повідомлень користувача, також він буде видалений з усіх груп.

У WhatsApp оголосили про введення нових правил в січні цього року. Спочатку передбачалося застосувати нові правила використання месенджера вже 8 лютого, але через широкий суспільний резонанс керівництво WhatsApp перенесло введення нової політики конфіденційності даних на 15 травня.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.