WhatsApp додає до свого додатка зникаючі фото- (та відео-) повідомлення. Нова функція, яка називається “переглядати один раз”, дозволяє користувачам надсилати фотографії та відео у чатах, які можна переглянути лише один раз, перш ніж вони мають зникнути.

Як пише Engadget, ця функція схожа на ту, шо є у Snapchat, а також схожа на функції зникаючих фотографій Instagram та Messenger. Коли Ви робите знімок у WhatsApp, Ви можете вибрати піктограму таймера, щоб встановити фотографію на “перегляд один раз”. На відміну від звичайних фото- або відеоповідомлень, зображення  з поміткою  “переглядати один раз” не будуть попередньо переглядатись у чаті та не можуть бути завантажені на Ваш пристрій.

Whatsapp розширив функціонал "одноразових" повідомлень

Facebook описує цю функцію як призначену для “приватних моментів” або для надсилання потенційно конфіденційної інформації, наприклад паролів Wi-Fi. Як завжди, люди повинні перед тим, як користуватися нею, подумати, наскільки насправді “приватні” такі повідомлення. У довідковій статті компанія зазначає, що одержувач все ще може зробити знімок екрана або записати свій екран, відкриваючи фотографію “переглянути один раз”, і, на відміну від Snapchat, WhatsApp не повідомляє відправника, коли був зроблений знімок екрана. Компанія також зазначає, що фотографії з поміткою “переглянути один раз”, стануть видимими для WhatsApp.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.