Поки користувачі полишають  WhatsApp, розробники месенджера намагаються впроваджувати нові функції. Так, одним з таких нововведень стала можливість аутентифікуватися за допомогою біометрії у веб-версії сервісу обміну повідомленнями.

За словами компанії, тепер користувачам дозволять додати відбиток пальця, скан особи або райдужної оболонки ока в десктопну або веб-версію WhatsApp. Раніше біометричну аутентифікацію допускав тільки мобільний додаток для Android і iOS, пише TechCrunch.

Варто зазначити, що використання біометрії у веб-версії або десктопному варіанті WhatsApp буде опціональним. При цьому нововведення стане додатковим шаром захисту, а не замінить вже звичний всім QR-код.

Останній залишиться на своєму місці, просто до нього доведеться прикласти палець або відсканувати особу. Розробники WhatsApp вже давно намагаються вирівняти мобільний додаток, який є на даний момент головним компонентом, і версії для настільного комп’ютера і браузера.

Нагадаємо, що днями експерти знайшли нову шкідливу програму для Android, що поширює себе через WhatsApp. Для цього “шкідник” задіяв функцію швидких відповідей (Quick Reply).

Також нещодавно стало відомо, що WhatsApp відступив під тиском громадськості і переніс введення в дію нової політики конфіденційності, яка буде диктувати правила обміну даними користувачів між проектами Facebook.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.