Керівництво WhatsApp досі намагається максимально залагодити ситуацію і пояснити користувачам все, що стосується нової політики обробки даних. На цей раз розробники месенджера вирішили виводити банер в додатку.

“Сьогодні ми ділимося з вами своїми новими планами щодо того, як ми проситимемо користувачів WhatsApp ознайомитися з нашими умовами надання послуг і політикою конфіденційності. Навколо цього оновлення ходить багато чуток, і ми продовжуємо докладати зусиль, щоб розвіяти будь-які сумніви”, – написали розробники месенджера у своєму блозі.

Як відомо, минулого місяця користувачів WhatsApp обурив новий підхід: месенджер повідомив про оновлення передачі призначених для користувача даних і пообіцяв видалити екаунти всіх, хто не прийме нові умови.

Спочатку представники сервісу обміну повідомленнями хотіли ввести нові правила з 8 лютого 2021, проте незабаром їм довелося переглянути це рішення. В результаті через обурення користувачів справу вирішили відкласти до 15 травня 2021.

Трохи пізніше керівництво WhatsApp спробувало виправдатися перед людьми, які почали масово переходити на альтернативні месенджери. Зокрема, розробники підкреслювали, що вони не бачать листувань користувачів і не прослуховують їхні дзвінки.

Однак цього не вистачило для реабілітації в очах користувачів, тому WhatsApp буде виводити спеціальний банер, докладно пояснює нові правила і умови сервісу.

Детальніше розповіли розробники в блозі: “У найближчі тижні ми виведемо в WhatsApp банер, який надасть користувачам більше інформації. Люди зможуть вивчати всі зміни в зручному для себе темпі”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.