Проблеми в роботі акумуляторної батареї виникають у кожного смартфону, незалежно від марки, виробника і вартості. Кожен із Вас помічав, що смартфон, який довго пропрацював, починає заряджатися повільніше, ніж після придбання. При цьому працює він приблизно так само довго, як і раніше. У чому може бути причина? Про це пише AndroidInsider.

Причина перша – кабель для зарядки

Перше, що спадає на думку, коли Ви заряджаєте смартфон і щось йде не так, це те, що винен USB-кабель. І у більшості випадків це саме так. USB-кабелі згинаються, скручуються, протираються, Ви можете притиснути їх ніжкою стільця або столу тощо. Результат один – внутрішня структура кабелю пошкоджується, і він починає працювати погано.

Але навіть за відсутності зовнішніх пошкоджень, винуватцем повільної зарядки все ще може бути кабель. Порт USB може пошкодитись або навіть окислюватись. Контакти можуть погнутись і погано стикатись як з портом для зарядки смартфона, так і з пристроєм живлення, увімкненим у розетку. Тому уважно стежте за цілісністю USB-кабелю.

Причина друга – джерело живлення

Наступний очевидний кандидат на погану і повільну зарядку – джерело живлення. Тут за відсутності зовнішніх пошкоджень щось сказати складно. Хіба що у Вас є необхідні прилади для вимірювання показників, але це занадто складний метод. Простіше буде зробити наступну перевірку: спробуйте зарядити смартфон від Вашого ноутбука або від переносного зарядного пристрою. І якщо смартфон зарядиться відчутно швидше, то Вам слід замінити джерело живлення.

Причина третя – розетка

Іноді буває так, що розетки (особливо в старих будинках) починають “давати збої”. Це, як правило, пов’язане зі зношенням електропроводки, тому спробуйте зарядити Ваш смартфон від іншої розетки у себе вдома або ж, наприклад, на роботі. І якщо Ви виявите, що смартфон в іншому місці заряджається швидше, то це скаже Вам не тільки про те, що батарея пристрою в повному порядку, а й про те, що пора викликати електрика і перевірити проводку у Вашій квартирі.

Причина четверта – смартфон

Якщо перераховані вище способи Вам не допомогли, то наймовірніше причиною повільної зарядки може бути батарея смартфону. Тут вже без спеціалізованих засобів діагностики не обійтися, хоча можна зайти в налаштуваннях пристрою і подивитися на ємність акумулятора. Якщо вона впала нижче 50%, то батарею доведеться замінити.

Причина п’ята – Ви

Як би дивно це не звучало, але це може бути правдою. І якщо Ви користуєтеся смартфоном під час зарядки, то причина довгого підключення до джерела живлення очевидна. А якщо ні, то в чому Ви завинили? Все просто – Ви могли завантажити програми, які споживають запас батареї в фоновому режимі. Тому зайдіть в налаштування пристрою, в пункт “Управління електроживленням” і подивіться, які програми найбільше витрачають заряд акумулятора. Велика ймовірність, що Ви знайдете причину саме тут.

До речі, шпигунська програма під назвою Pegasus від ізраїльської компанії NSO Group тепер здатна витягувати дані користувачів із хмарних сховищ Apple, Google, Facebook, Amazon і Microsoft.

Також компанія Vivo впроваджує нову унікальну технологію для своїх смартфонів, що отримала назву “Dual Wi-Fi Acceleration”. Вона дозволяє підключатися до двох Wi-Fi одночасно для більш стабільного з’єднання.

Стало відомо, що Facebook вбудовує приховані коди в фотографії, завантажені користувачами на сайт. Компанія може відстежувати пов’язану з ними активність і використовувати ці дані для таргетованої реклами.

Окрім цього, навіть правоохоронні органи втратять можливість прослуховувати мобільні пристрої з запуском технологій 5G.

Зверніть увагу, співробітники Служби безпеки України спільно з партнерами із США припинили діяльність потужного хакерського угруповання. Відео замаскованого центру дивіться тут.

Популярні розширення для браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox, які в цілому встановило 4 млн користувачів, збирають дані не тільки про історії перегляду, а й про податкові рахунки, медичні карти, переглянуті фотографії, паролі і GPS-координати.

Аналітики Mangrove Capital Partners заявляють, що Apple представить операційну систему SiriOS в 2020 році. Вона буде використовуватися в пристроях “інтернету речей”.