Як краще керувати смартфоном на відстані? Поради

Якщо Ваш телефон залишився вдома або його вкрали, Ви можете керувати ним віддалено, пише Geek On. Пропонуємо Вам інструкцію з віддаленого керування смартфонів на Android.

До стандартних методів управління ґаджетом відносяться спеціалізовані програми або веб-браузери. Перші показують велику ефективність, тому і будуть розглянуті в першу чергу.

blank

Android Device Manager

Цей Google-сервіс надає доступ до телефону на базі Android, вимагаючи при цьому авторизацію під обліковим записом Google. Робота можлива двома способами:

 • за допомогою веб-версії без необхідності завантаження;
 • через додаток “Find My Device“.

За відсутності можливості або бажання завантажувати на смартфон ПЗ:

 • відкрийте сервіс Google “Знайти пристрій“.
 • увійдіть до свого облікового запису Google.
 • переконайтеся, що в смартфоні включена геолокація і активний доступ в Інтернет.

Тепер доступні наступні можливості:

 • визначення максимально точного місця розташування телефону на карті;
 • дзвінок на телефон;
 • блокування девайса і стирання інформації.

Аналогічний функціонал надає додаток “Віддалене управління Android“. З його допомогою можна отримати доступ до смартфону з іншого мобільного ґаджета. Умови доступу все ті ж – авторизація на телефонах в Google, підключення до Інтернету і активація GPS.

Але цей спосіб істотно обмежений в можливостях управління. Для більш повного керування варто використовувати інші програми.

TeamViewer

Цей програмний продукт дає можливість повністю керувати мобільною системою.

 1. Зайдіть на офіційний сайт TeamViewer і завантажте десктопну версію на ПК.
 2. Завантажте мобільний додаток на смартфон TeamViewer QuickSupport.
 3. Відкрийте програму і зафіксуйте ID, вказаний на екрані (або надішліть його в будь-якому месенджері). Його потрібно буде ввести на комп’ютері.
 4. Відкрийте TeamViewer на ПК. В поле ID партнера введіть зафіксований кроком вище номер → натисніть “Підключитися до партнера“.
 5. У додатку підтвердіть доступ.

Після підключення в меню управління буде передавати файли з ПК на телефон, побачити стан заряду батареї, кількість використаної та вільної пам’яті тощо. При бажанні можна також надати легкий доступ без необхідності постійного введення паролю.

blank

AirDroid

Ця програма також досить популярна серед інструментів віддаленого управління Android з використанням ПК.

 1. Перейдіть на AirDroid і виконайте просту процедуру реєстрації екаунта. Ви можете ввійти за допомогою соціальних мереж.
 2. Встановіть мобільний додаток AirDroid на телефон і виконайте вхід в щойно створений обліковий запис.

Таким чином можна отримати широкий доступ до безлічі функцій. За допомогою веб-інтерфейсу відбувається управління контактами, набір повідомлень і здійснення дзвінків. Спеціальний буфер дозволяє інсталювати програму на телефон з використанням APK-файлу. Також тут можна визначити місце розташування ґаджета, керувати камерою, в тому числі робити фотографії або знімати відео.

Для отримання доступу до робочого столу Android необхідно встановити в веб-браузері плагін AirMirrow. Він дозволяє повністю взаємодіяти з екраном смартфона, в тому числі і керувати відправленням повідомлень в месенджерах.

blank

Mobizen Mirroring

Ще одна серйозна платформа для здійснення віддаленого управління телефоном на базі Android. Як завжди, програму потрібно завантажити на ґаджет і комп’ютер з офіційного сайту. Далі:

 • увійдіть, наприклад, до мобільного додатку;
 • відкрийте програму на ПК і пройдіть верифікацію;
 • з’явиться шестизначний код. Введіть його у вікні мобільного додатка.

Програма дозволяє робити скріншоти і надає доступ до файлів на телефоні. Стандартна версія Mobizen обмежена функціонально. Так, керувати ґаджетом можна тільки з використанням USB-кабелю. Повна версія Mobizen коштує $ 2.99/міс, але за знижкою на рік можна взяти за $ 23.94.