Якщо Вам потрібно швидко очистити дані веб- перегляду Google Chrome, то не потрібно перебирати меню – це зробити дуже просто комбінацією клавіш. Про це читайте у статті.
Спочатку відкрийте “Chrome”. У будь-якому вікні натисніть наступну комбінацію клавіш із трьома клавішами залежно від Вашої платформи.
- Windows або Linux: натисніть Ctrl + Shift + Delete.
- Mac: натисніть Command + Shift + Backspace. (На Mac клавіша зворотного простору має позначку „Видалити“. Зверніть увагу, що натискання клавіші „Видалити“ поруч із клавішами „Домашня сторінка“ та „Редагування“ не працює.)
- Chromebook: натисніть Ctrl + Shift + Backspace.
- iPhone та iPad (із підключеною клавіатурою): натисніть Command + Y.
Після натискання комбінації клавіш на Windows, Linux, Mac або Chromebook відкриється вкладка “Налаштування” і з’явиться “Очистити дані веб-перегляду”. Виберіть потрібні параметри, а потім натисніть “Очистити дані”. Якщо Ви хочете зробити це “без рук”, кілька разів натискайте “Tab”, доки не буде обрана кнопка “Очистити дані”, а потім натисніть “Enter” або “Return”.
На iPhone або iPad із приєднаною клавіатурою з’явиться вікно “Історія”. Натисніть “Очистити дані перегляду” внизу вікна, після чого з’явиться вікно “Очистити дані перегляду”. Торкніться кнопки “Очистити дані перегляду” внизу, а потім підтвердьте.
У Google Chrome на iPhone та iPad натисніть “Очистити дані перегляду”.
Ваша історія буде очищена до будь-якого рівня, який Ви вибрали. Повторюйте, коли завгодно.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Онлайн-шопінг перед святами: п’ять правил безпеки
Як переказати кошти за допомогою Google Pay? – ІНСТРУКЦІЯ
Як шукати відкриті вкладки у Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ
Чим відеочат відрізняється від особистого спілкування?
Як захистити онлайн-платежі на Вашому смартфоні від зазіхань хакерів? ПОРАДИ
Як вимкнути надокучливий звук сповіщень у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ
Зверніть увагу, що у 2021 році продовжать удосконалюватися програми-вимагачі та складні загрози без використання файлів. Крім цього, у центрі уваги знову опиняться проблеми безпеки Інтернету речей, зокрема численні уразливості у “розумних” інтимних іграшках.
До речі, цифрові помічники – це чудові інструменти для отримання інформації, швидких розрахунків, придбання рецептів продуктів харчування, пошуку місць розташування, управління своїми розумними домашніми пристроями тощо. Однак з точки зору безпеки та конфіденційності Ви можете здивуватися, наскільки ці чудові служби знають багато про Вас інформації.
Також сьогодні практично у кожного в кишені лежить смартфон, тому є сенс використовувати його для безконтактної оплати речей. Ось тут з’являються мобільні платіжні платформи, такі як Google Pay. Однак за допомогою Google Pay можна робити набагато більше, ніж просто платежі. Нещодавно Google cуттєво оновила Google Pay – там з’явилася купа нових функцій.