Якщо Ви вирішили змінити виробника Вашого смартфону і перейти з iOS на телефон Android, то це можна зробити за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive. Реалізувати перехід від Apple до операційної системи Google досить просто, незважаючи на їхні відмінності. Окрім контактів, можна також перенести фотографії, відео та навіть події календаря.

Як перенести контакти через Google Drive

Служба підтримки Android хизується методом переходу через Google Drive, що дозволяє перейти з iOS на Android легко і швидко. Для цього методу слід почати із завантаження Google Drive на Ваш iPhone або iPad. Далі потрібно ввійти у свій обліковий запис або створити його. Потім натисніть “Налаштування” і оберіть “Резервне копіювання”. Виберіть “Контакти” серед опцій Календар, Фотографії та Відео. Після цього Ви можете натиснути кнопку “Почати резервне копіювання”, щоб розпочати процес. На своєму пристрої Android увійдіть в обліковий запис, за допомогою якого Ви входили на Google Диск. Тепер Ви можете отримати доступ до своїх контактів на смартфоні або планшеті Android.

Як перенести контакти через iCloud

Метод переносу даних через iCloud дозволяє користувачам передавати свої контакти, завантажуючи файл, який містить їх, на Ваш новий пристрій Android. Спочатку на своєму iPhone або iPad перейдіть до програми “Налаштування”. Далі виберіть “Профіль” і торкніться опції “iCloud”. Увімкніть контакти і внизу інтерфейсу виберіть “Резервне копіювання iCloud”, щоб розпочати резервне копіювання. Тепер відкрийте браузер на своєму пристрої Android і увійдіть на icloud.com. Клацніть на “Контакти”, потім на піктограму Gear і виберіть “Обрати все”. Після цього потрібно обрати пункт “Експортувати VCard”. У Вас має з’явитися файл vcf, завантажений зі сторінки iCloud, його потрібно відкрити. Таким чином Ваші контакти тепер будуть збережені на Вашому пристрої Android.

Як перенести контакти через Gmail

Електронна пошта Google має безліч функцій. Одна із них здатна передати Ваші контакти, синхронізуючи їх із Вашим обліковим записом. Це, безумовно, найпростіший спосіб зробити перехід. Для реалізації даного методу перейдіть до програми “Налаштування” Вашого iPhone або iPad. Виберіть “Пошта” та натисніть “Облікові записи”. Далі оберіть “Додати обліковий запис”, щоб увійти у свій профіль Google.

Після цього натисніть на “Gmail” і увімкніть опцію “Контакти”. У результаті виконання всіх кроків, контакти тепер відображатимуться на Вашому пристрої Android.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.