Чи знаєте Ви, що Face ID може мати більше варіантів, ніж тільки Ваше обличчя? Давайте розглянемо, як це перевірити на Вашому пристрої.

Face ID пропонує надзвичайно швидкий і зручний спосіб розблокування сучасних iPhone та iPad, і він є надзвичайно безпечним.

Але він настільки ж безпечний, як і ваш пароль. Якщо хтось знає ваш код доступу (можливо за Вами слідкували, щоб його підгледіти), він може додати своє обличчя на Ваш iPhone або iPad, щоб розблокувати Ваш пристрій з такою ж легкістю, як це робите Ви.

Гаразд, як дізнатися, чи чиєсь обличчя зареєстровано за допомогою вашого Face ID?

Торкніться Налаштування > Face ID і код допуску і введіть свій пароль.

Якщо ви бачите опцію Налаштувати варіант вигляду, значить, зареєстровано лише одне обличчя, і все в порядку.

Однак, якщо цей параметр не відображається, зареєстровано два обличчя (або, можливо, Ви зареєстрували своє обличчя двічі). Якщо Ви не налаштовували свій пристрій, щоб хтось інший міг отримати до нього доступ, торкніться «Скинути Face ID» і знову пройдіть процес реєстрації (це займає секунди).

Ми також реконедуємо змінити свій пароль. Для цього торкніться Налаштування > Face ID і код допуску і введіть свій пароль, а потім торкніться Змінити код допуску.

Це швидко перевірити і швидко виправити. Щодо того, чиє обличчя було налаштовано як варіант вигляду, неможливо дізнатися (якщо Ви не наведете свій заблокований iPhone на людей і подивитеся, чи він розблокується), тому що обличчя не зберігається, лише цифрове зображення, і це зашифровано у чіпі Apple Secure Enclave.