На деяких на Android-смартфонах є функція клонування додатків (“Twin App”), яка дозволяє створювати копії додатків соціальних мереж і використовувати їх автономно. Завдяки цьому можна “клонувати” Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger та безліч інших програм. Однак Instagram до цього переліку не належить. Для цього варто скористатися стороннім додатком.

Програма Cloner є, мабуть, одним з кращих можливих рішень. Після установки і відкриття, Ви побачите список програм, встановлених на Ваш смартфон. Буде серед них й Instagram. Просто вибирайте його і дотримуйтесь подальших інструкцій на екрані.

При цьому Cloner не обмежується лише створенням копій додатків. Є ряд додаткових можливостей, які також доступні у безкоштовній версії. А саме:

  • Зміна імені клонованого додатки.
  • Зміна кольору значка клонованого додатки.
  • Зміна значка клонованого додатки на будь-який інший.
  • Поворот значка клонованого додатки.

Таким чином, після того, як додаток Instagram буде скопійовано, Вам буде доступно ще 5 облікових записів. Що робити, якщо і цього мало? Все просто. Просто повторіть процедуру і клонуйте додаток ще раз!

Нагадаємо, у втручанні у роботу Державних реєстрів Міністерства юстиції України затримали 24 річного киянина, який маючи у користуванні ключі доступу до реєстрів, за гроші проводив незаконну перереєстрацію майна на підставних осіб.

Також компанія, яка виробляє розумну платформу управління будинком, пропускала дані про своїх клієнтів і паролі пристроїв через сервер ElasticSearch, який залишився в Інтернеті без пароля.

YouTube, Chrome, Play Music/YouTube Music та Play Store є винуватцями швидкого витрачання трафіку. На щастя, Android має ряд інструментів, які допомагають зберігати трафік кожного місяця.