На відміну від Signal та WhatsApp, Telegram не має спеціального режиму зникаючих повідомлень, але у програмі є два способи надсилання зникаючих повідомлень. Ви можете надсилати зникаючі повідомлення будь-кому або використовувати режим таємного чату. Ось як вони працюють.

Надсилайте зникаючі повідомлення за допомогою таємного чату в Telegram

Секретний чат – це повноцінна наскрізна зашифрована функція обміну повідомленнями (це одна з основних відмінностей між Signal та Telegram. ). Вона працює лише для приватних чатів, і все, що надсилається в таємному чаті, залишається на пристрої. Після видалення таємного чату всі повідомлення зникають.

Секретний чат має функцію таймера, яка дозволяє надсилати зникаючі повідомлення куди завгодно від однієї хвилини до одного тижня (включаючи текст, фотографії, повідомлення та інші засоби масової інформації), пише How-To Geek.

Коли Ви перебуваєте в режимі таємного чату, програма Android перешкоджає користувачам робити знімки екрана. Користувачі iPhone все ще можуть зробити знімок екрана, але про це Ви отримаєте повідомлення в чаті.

Як створити таємний чат у Telegram для iPhone?

Ви можете розпочати секретний чат із профілю контакту.

1. На Вашому iPhone відкрийте додаток Telegram і перейдіть до розмови, де ви хочете розпочати окремий таємний чат.

Тут торкніться імені їхнього профілю вгорі.

2. Тепер натисніть кнопку “Більше”.

3. Виберіть варіант “Почати секретний чат”.

4. У спливаючому вікні підтвердьте, натиснувши кнопку “Пуск”.

5. Режим таємного чату тепер активний. Щоб увімкнути таймер самознищення, торкніться значка секундоміра в текстовому полі.

6. Тут виберіть період часу, протягом якого повідомлення залишатиметься в таємному чаті. Ви можете вибрати між однією секундою та одним тижнем. Після вибору натисніть кнопку “Готово”.

І це все. Тепер Ви можете надіслати будь-що у чаті (фотографії, відео, текст, GIF-файли), і воно буде самознищено після відправленого часу.

Ви побачите зворотний відлік у самому повідомленні. Як тільки час закінчиться, повідомлення просто зникне, так наче його ніколи не надсилали.

Як створити таємний чат у Telegram для Android?

Якщо Ви використовуєте Android, процес увімкнення зникаючих повідомлень зовсім інший.

1. По-перше, Вам потрібно почати таємний чат із контактом. Для цього відкрийте на своєму смартфоні Android програму Telegram і перейдіть до розмови, де Ви хочете розпочати секретний чат.

2. Потім торкніться імені профілю вгорі.

3. Виберіть піктограму меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

4. Тепер натисніть опцію “Почати секретний чат”.

5. У спливаючому вікні натисніть кнопку “Пуск” для підтвердження.

Тепер потрібно ввімкнути функцію таймера самознищення для надсилання зникаючих повідомлень.

6. У таємному чаті торкніться значка секундоміра у верхній панелі інструментів.

7. Виберіть часові рамки для самознищення повідомлень, а потім натисніть кнопку “Готово”.

Будь-яке повідомлення, яке зараз надсилається в таємному чаті, автоматично зникає через встановлений час.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.