Ще донедавна змінювати режими та теми оформлення у Gmail можна було, за великим рахунком, тільки у веб-інтерфейсі. Але тепер Google додала цю можливість і до мобільних додатків. На CNET пишуть, як це можна зробити.
За допомогою Android 10 та iOS 13 тепер Ви можете застосовувати темну тему практично всюди в мобільних ОС Google і Apple. Темний режим не застосовується автоматично скрізь, але в деяких популярних додатках, включаючи Gmail, не було налаштовано взагалі можливість увімкнення такого режиму під час виходу Android 10. Минули місяці, але популярний поштовий додаток Google вже може це робити, оскільки компанія впроваджує налаштування темного режиму для Gmail на Android 10 та iOS. Google запроваджує оновлення повільно (протягом декількох тижнів) – тому, якщо у Вас його ще немає, Google каже, що воно незабаром буде.
Темний режим все більше користується попитом. Перш ніж Apple і Google ввели цю можливість, популярність темних режимів для додатків зростала – наприклад, для Facebook Messenger і мобільних додатків Slack і Reddit.
У темному режимі Ви можете заощадити час роботи від акумулятора, і екран Вашого телефону буде комфортнішим для очей вночі. Google вперше додала темний режим до оновлення Android Pie на початку цього року, але темну тему не всі додатки підтримували. В Android 10 темний режим зараз набагато ширший, і додатки, які використовують тему системи за замовчуванням, автоматично вмикають новий темний режим, коли ви вмикаєте системну тему, інвертуючи темні та світлі кольори. Нова версія мобільної операційної системи Apple також широко застосовує цю темну тему, починаючи від шпалер, віджетів та сповіщень до календаря та повідомлень.
Як увімкнути темну тему в Gmail на Android 10.
Хоча багато додатків Google для Android підтримують темну тему, коли Ви вмикаєте її в загальних налаштуваннях, Ви можете її окремо вмикати у Gmail.
1. У додатку Gmail на телефоні торкніться меню- гамбургер (три горизонтальні риски) у верхньому лівому куті.
2. Прокрутіть донизу списку та торкніться пункту Налаштування.
3. Торкніться пункту Загальні налаштування.
4. У верхній частині списку натисніть Тема.
5. Оберіть Темна, або якщо темну тему ви вже встановили як системну за замовчуванням, натисніть Системна за замовчуванням.
Для тих програм, які автоматично приймають системну тему за замовчуванням, увімкнути темну тему можна наступним чином.
1. У налаштуваннях натисніть пункт Дисплей.
2. У нижній частині списку налаштувань перемкніть на Темну тему.
Як увімкнути темний режим у Gmail у iOS 13?
Якщо Ви налаштували свій пристрій з iOS 13 для використання новий темний зовнішній вигляд у всьому інтерфейсі смартфона (перейшовши в Налаштування, потім Дисплей та яскравість, а потім натисніть Темна тема), Gmail за замовчуванням застосує тему, як тільки Ви отримаєте оновлення від Google. Однак, якщо Ви використовуєте світлу системну тему OS 13, Ви можете увімкнути темну тему в Gmail, якщо вона доступна, наступним чином.
1. У додатку Gmail торкніться до меню- гамбургера (три горизонтальні риски) у верхньому лівому куті.
2. Прокрутіть донизу списку та торкніться Установки.
3. Торкніться пункту Теми.
4. Натисніть Темна.
Ви також можете ввімкнути темну тему в iOS 11 і 12, перейшовши в Налаштування Gmail та вибравши Темну тему.
Нагадаємо, ботнет 10-річної давнини Phorpiex знов активізувався. На цей раз ботнет, який в даний час контролює понад 450 000 комп’ютерів у всьому світі, нещодавно змінив тактику з зараження комп’ютерів програмами-вимагачами або майнерами криптовалют, на їх використання для розсилки електронних листів з вимогами шантажу мільйонам невинних людей.
Також кіберзлочинці, які займаються зламом корпоративних мереж, спочатку зламують мережі великих компаній, а потім здають в оренду або продають доступ до них іншим злочинним угрупуванням. Вони пропонують свої послуги у Даркнеті та через захищені месенджери, а згодом співпрацюють з операторами програм-шифрувальників.
Зверніть увагу, що фальшиву версію браузера Tor, який кіберзлочинці використовують для викрадення криптовалюти Bitcoin у покупців Даркнет-ринків та шпигування за користувачами, виявили фахівці з кібербезпеки компанії ESET. Загальна сума отриманих коштів на всі три гаманці становила 4.8 Bitcoin, що відповідає приблизно 40 тисячам доларам США.
Окрім цього, голосових помічників можуть використовувати зловмисники, щоб підслуховувати розмови або обманом дізнаватися у користувачів конфіденційну інформацію. Дослідники розповіли про ряд проблем в Alexa і Google Home, які розробники Google не можуть усунути вже кілька місяців. Загрозу становлять шкідливі програми, розроблені третіми особами.
Згідно похмурого, але не занадто надуманого сценарію, хакер може атакувати антену 5G, відправивши шкідливі сигнали мільйонам підключених до неї пристроїв. Це призведе до колапсу в роботі транспортної системи та енергосистеми і паралізує міста. Коли уряди все більшої кількості країн розмірковують про ризики роботи із закордонними постачальниками мереж 5G, всі погляди прикуті до Швейцарії, яка однією з перших прийняла на озброєння цю технологію.