Якщо Ви користуєтеся Instagram на спільному мобільному телефоні чи комп’ютері, вийдіть із свого облікового запису, коли залишаєте пристрій. Це гарантує, що інша особа, яка буде користуватися пристроєм, не матиме доступу до Вашого облікового запису. Ми покажемо Вам, як це зробити.

Вийдіть з Instagram на мобільному телефоні

Щоб вийти зі свого облікового запису Instagram на телефоні iPhone або Android, спочатку відкрийте додаток Instagram на своєму пристрої.

У програмі Instagram на панелі внизу виберіть значок профілю (це крайній значок на панелі).

Відкриється екран Вашого профілю. Тут у правому верхньому куті торкніться трьох горизонтальних ліній.

У меню, що відкриється, виберіть “Налаштування”. Відкриється меню налаштувань Instagram.

На екрані “Налаштування” прокрутіть до кінця. Потім унизу торкніться опції “Вийти”.

На екрані з’явиться запит ”Вийти”. Тут вимкніть опцію ”Запам’ятати дані для входу” (1), щоб ніхто не міг знову увійти до Вас, а потім натисніть ”Вийти” (2).

І Ви вийдете з Вашого облікового запису Instagram.

Щоб знову використовувати свій обліковий запис із додатком, Вам доведеться знову ввести своє ім`я користувача та пароль в Instagram.

Вийдіть з Instagram на робочому столі

Щоб вийти зі свого облікового запису Instagram на комп’ютері з ОС Windows, Mac, Linux або Chromebook, запустіть сайт Instagram у веб-браузері на своєму комп’ютері.

На веб-сайті Instagram у верхньому правому куті натисніть значок свого профілю.

У меню, що відкриється після натискання піктограми профілю, виберіть “Вийти”.

І миттєво Instagram вийде з Вашого облікового запису у веб-браузері.

Тепер Ви можете безпечно залишити пристрій іншим користувачам, оскільки доступ до вашого облікового запису з нього вже вилучено.

Джерело: HowToGeek

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як стерти свій пристрій Android і скинути його до заводських налаштувань. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити Windows 10 з USB-накопичувача? ІНСТРУКЦІЯ

Топ найкращих хаків реєстру для Windows 10. ПОРАДИ

Як подбати про безпеку смартфона Вашої дитини? ІНСТРУКЦІЯ

Як підготувати комп’ютер, планшет або телефон перед його продажем? ПОРАДИ

Небезпечний WhatsApp: шахрайства, загрози і ризики безпеки в месенджері

PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

До речі, ви вже можете дізнатись, як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11. У новій ОС формат ZIP-файлу стискає дані та зменшує їх кількість, що прискорює передачу файлів та економить місце на диску. Ви також можете використовувати стиснення ZIP для об’єднання декількох файлів в один компактний пакет. Ось як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11.

Зверніть увагу, під час пандемії більшість заходів була скасована або перенесена на онлайн-платформи. Через це досить популярними стали трансляції в Інтернеті, а разом з ними з’явились й нові ризики для безпеки особистих даних. У зв’язку з цим спеціалісти підготували поради, які допоможуть захистити Вас та Ваші пристрої під час відвідування стрімінгових сервісів.

Деякі смартфони відходять від відбитків пальців і використовують розпізнавання обличчя як  більш надійний засіб забезпечення біометричної безпеки. Якщо у Вас є телефон Samsung Galaxy, Ви, ймовірно, можете використовувати як відбитки пальців, так і розпізнавання обличчя, щоб увійти у телефон.