Ви можете не вважати Google Drive місцем для спаму, але це справжня проблема. Спамери можуть ділитися з Вами шкідливими або заповненими спамом документами, і вони потрапляють у ваш список файлів. На щастя, можна блокувати людей.

Все, що є спільним для Вашого облікового запису Google Drive, можна знайти на вкладці “Відкриті для мене”. Тут ми можемо блокувати людей, які надіслали Вам небажані речі. Перейдіть на сторінку drive.google.com у веб -браузері та знайдіть вкладку.

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯПерейдіть на вкладку “Відкриті для мене”.

Далі шукайте документ чи файл, що порушує правила, який Вам надіслали. Клацніть правою кнопкою миші файл, щоб відкрити меню.

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯ

Знайдіть файл і клацніть правою кнопкою миші.

У меню виберіть “Заблокувати ім’я користувача@email.com”.

Підтвердьте своє рішення, натиснувши “Заблокувати” у наступному вікні.

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯ

Підтвердіть, натиснувши “Заблокувати”.

Коли Ви блокуєте когось на Диску Google, це заважає їм надалі надавати Вам доступ до будь -чого. Він також видаляє усі наявні файли та будь-який доступ до файлів, які Ви їм надали. Ви можете керувати тим, кого Ви заблокували, відвідавши список блокування у своєму обліковому записі Google.

Ось і все! Це дуже проста функція, але якщо Ви потрапили під ціль спаму на Google Диску, це необхідно знати.

Ми не бачимо цієї функції на мобільних пристроях з моменту її випуску в липні 2021 року, але сподіваємось, Google незабаром додасть її.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.