Якщо на iPhone або iPad відкрито десятки вкладок у Safari, і Вам потрібно швидко їх очистити, закривати їх по черзі може бути занадто довго і нудно.

На щастя, є два способи закрити всі вкладки Safari одночасно, і вони також працюють у режимі приватного перегляду, пише How-To Geek. Ось як це зробити.

Найпростіший спосіб

Спочатку відкрийте “Safari” на своєму iPhone або iPad. Перебуваючи на будь-якій сторінці, знайдіть кнопку перемикання вкладок, яка виглядає як два квадрати, що перекриваються. На iPad Ви знайдете її у верхньому правому куті екрана.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

А на iPhone вона знаходиться в нижньому правому куті.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Утримуйте кнопку перемикання вкладок до появи спливаючого вікна. У спливаючому меню виберіть “Закрити всі вкладки”. Буде вказано кількість відкритих вкладок, які можна закрити. Коли Safari попросить підтвердити операцію за допомогою іншого спливаючого вікна, ще раз натисніть “Закрити всі вкладки”.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Після цього всі вкладки браузера закриються.

Альтернативний спосіб

Існує ще один спосіб швидко закрити всі вкладки в Safari на iPhone та iPad. Спочатку відкрийте “Safari”, а потім один раз натисніть кнопку перемикання вкладок.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

На екрані перемикача вкладок знайдіть кнопку “Готово”, яка розташована у верхньому правому куті екрана на iPad та в нижньому правому куті екрана на iPhone. Утримуйте кнопку “Готово” поки не з’явиться спливаюче вікно.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

У спливаючому вікні виберіть “Закрити всі вкладки”. Точна назва дії буде залежати від кількості відкритих вкладок.

Як закрити всі вкладки Safari одночасно на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Safari попросить Вас підтвердити закриття всіх вкладок іншим спливаючим повідомленням. Знову оберіть “Закрити всі вкладки”. Тоді всі Ваші вкладки Safari миттєво закриються. Ця ж дія працює в режимі приватного перегляду.

Як відкрити нещодавно закриті вкладки?

Якщо Ви випадково закрили всі свої вкладки і хочете повернути їх, можете знову відкрити їх по черзі, якщо Ви не перебуваєте в режимі приватного перегляду. Просто торкніться кнопки перемикання вкладок, потім утримуйте кнопку “+”, доки не з’явиться список “Недавно закриті вкладки”. Там можна натиснути на записи у списку, щоб знову відкрити їх у Safari.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.