Браузер Google Chrome – швидкий, зручний та функціональний. За це його люблять, не зважаючи навіть на серйозні недоліки – такі, як найвища витрата пам’яті та процесора. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як з цим боротися.

Серед першопричин, чому Google Chrome використовує надзвичайно багато ресурсів, називають підтримку розширень, пише AndroidInsider.

Які розширення Google Chrome витрачають найбільше пам’яті?

Перевитрата ресурсу може бути пов’язана з тим, що розширення, які Ви встановили, виявилися шкідливими і, цілком ймовірно, містять e собі скрипт для майнінгу криптовалют.

Як наслідок, Google Chrome може вимагати використання 60, 80 і навіть 100% потужності процесора, не підтримуючи виконання інших завдань. На жаль, штатні інструменти моніторингу системи не дають можливості зрозуміти, чому браузер використовую так багато ресурсів, а вбудований у Chrome диспетчер завдань дозволяє.

Як запустити Диспетчер завдань у Chrome?

  1. Відкрийте Google Chrome на своєму комп’ютері, натисніть на кнопку контекстного меню (три вертикальні крапки в правому верхньому куті);
  2. Виберіть “Інші інструменти” – “Диспетчер завдань”;
  3. Перед Вами відкриється вікно з усіма процесами, які запустив Chrome, і його зведенням про енергоспоживання кожного з них.

Якщо Ви побачите, що будь-який процес вимагає багато пам’яті або створює підвищене навантаження на процесорі (навіть 20% – вже багато), завершіть його, а якщо це розширення – видаліть його.

Зверніть увагу, Ви можете повторно завантажувати будь-які додатки, які Ви купували або завантажували на свій iPhone або iPad раніше, Ви також можете завантажувати будь-які додатки, які придбали члени сім’ї, якщо Ви використовуєте функцію сімейного обміну від Apple.

Зловмисники клонували дебетові карти близько двох тисяч клієнтів німецького банку Oldenburgische Landesbank (OLB) і зняли гроші з їхніх рахунків на території Бразилії. Злочинцям успішно вдалося здійснити операцію, хоча карти були захищені за допомогою стандарту EMV.

Cybercalm писав про те, як на смартфоні Аndroid можна записати розмову. Варто зауважимо, що вбудований функціонал із звукозапису бесіди присутній не у всіх версіях операційної системи. Як записувати розмови на останніх версіях Android, читайте у статті.

До речі, сенсорний екран телефону (або touch screen) – це та частина пристрою, яка схильна до найбільшого зношування. Адже це основний елемент управління смартфоном, до якого ми торкаємося щодня. Якщо Ваш екран перестав відповідати на дотики, є кілька способів “повернути його до життя”.

Нагадаємо, що Facebook піймали на зборі інформації про системні бібліотеки користувачів і її завантаженні на сервери компанії.