Як налаштувати для дитини користування лише одним додатком на iPhone

Телефон є зручним способом для батьків із малими дітьми влаштувати собі невелику перерву. Досить відкрити на екрані мобільного різнокольорову гру, як малюка затягне у вир віртуальних подій, і він сидітиме на одному місці. А щоб дитина при цьому не могла зробити якихось зайвих дій, на iPhone можна дозволити використовувати лише один додаток, пише Techtoday.

Для цього в налаштуваннях зайдіть у розділ “Загальні” та перейдіть до пункту “Спеціальні можливості“. Відкрийте “Керований доступ” та активуйте опції “Керований доступ” та “Спеціальні можливості“.

Запустіть додаток для дитини та тричі поспіль натисніть кнопку “Додому”. На iPhone X тричі клацніть бокову кнопку. При першій активації заблокованого режиму смартфон попросить ввести пароль для керованого доступу.

blank

Для виходу із заблокованого режиму знову тричі натисніть кнопку та введіть пароль.

До речі, якщо хочете дізнатися, як встановити та налаштувати опції знаходження Вашого iPhone, а також інших пристроїв Apple? Ви можете це зробити за допомогою Siri, HomePod та інших засобів.

Також якщо маєте Apple ID, який довгий час не використовували, але хочете відновити доступ до нього для покупок в iTunes або в App Store, скористайтесь цією інструкцією для його пошуку.

Як писав Cybercalm, у лінійці смартфонів від Apple тільки у iPhone Xs і iPhone XR є підтримка двох фізичних SIM-карт. Але поки такі апарати офіційно продаються тільки в Китаї. Пропонуємо Вашій увазі чотири найпопулярніші способи зробити iPhone з двома і навіть трьома SIM-картами.