У зв’язку з великим зростанням кількості співробітників, що працюють з дому через пандемію коронавіруса, компанія Google представила сервіс BeyondCorp Remote Access, призначений для віддаленого доступу до внутрішніх систем без використання віртуальної приватної мережі.
BeyondCorp Remote Access – хмарне рішення для забезпечення безпеки на базі системи, яку Google спочатку створила для внутрішнього використання майже десять років тому.
Як повідомила компанія в своєму блозі, VPN є проблемою, коли компанії намагаються розгорнути і налаштувати величезну кількість підключень за короткий проміжок часу. Крім того, для деяких незнайомих з цією технологією користувачів використання VPN може бути досить проблематичним.
У компанії Google сервіс BeyondCorp усуває необхідність в VPN завдяки дизайну, що містить базу даних кожного пристрою, авторизованого для підключення, сертифікат безпеки, встановлений на цьому пристрої, і інтеграцію з базою даних людських ресурсів з інформацією про логіни і членство в групах.
Співробітники входять в мережу віддалено через єдину систему, яка аутентифікує їх у внутрішніх базах даних, роблячи процес досить плавним. Також відсутня необхідність встановлювати або налаштовувати окремий компонент програмного забезпечення.
Як зазначила Google, за допомогою BeyondCorp Remote Access компанії, що зіткнулися зі схожою ситуацією, незалежно від того, є вони клієнтами Google Cloud чи ні, можуть використовувати сервіс для рішення цих проблем.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.
Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.
Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.
Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.
Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.