Замовити торт чи взуття можна прямо із Google Maps

6 Переглядів 1 хв. читання

Відтепер користувачі сервісу Google Maps зможуть відправляти повідомлення компаніям, які позначені на карті. Так, Ви матимете можливість замовити торт для дня народження мами, перебуваючи в автобусі, або дізнатися у консультанта магазину взуття, чи є Ваш розмір без відвідування магазину. Про це Google повідомляє у своєму блозі.

В бізнес-профілі компанії на Google Maps Ви зможете знайти спеціальну кнопку, за допомогою якої і відправите повідомлення. Свої повідомлення Ви зможе знайти в меню зліва. Даним сервісом зможуть скористатися як користувачі операційної системи Android, так і iOS.

Даною функцією тепер можна скористатися у будь-якій країні світу. Тому, незалежно від того, де Ви знаходитеся, поки місцевим бізнесом буде ввімкнено повідомлення, Ви зможете зв’язатися з ними одним натисканням клавіші. Для цього Вам просто потрібно знайти кнопку “Повідомлення” у Профілі компанії в Пошуку на Google Maps.

Якщо підприємства хочуть спростити свою комунікацію з клієнтами, то їм потрібно завантажити новий додаток.

“А підприємства, які хочуть отримувати повідомлення від клієнтів, можуть завантажити новий додаток від My Bussines з Google Play або App Store, щоб зареєструватися та підключити обмін повідомленнями. Він допоможе компаніям підтримувати зв’язок із своїми клієнтами в режимі реального часу та в дорозі”, – розповіли в Google.

 

 

Поділитися