Зараз Google запускає нові функції “Режим енергозбереження” і “Заощадження пам’яті” для Chrome.

Google Chrome — популярний веб-браузер, сумно відомий тим, що споживає забагато пам’яті та енергії пристрою. З останньою версією Chrome для комп’ютерів Google пропонує рішення цієї проблеми.

Читайте також: Кожен користувач Google Chrome має натиснути цю кнопку зараз

Google вперше представив нові функції під назвою “Режим енергозбереження” (Energy Saver) і “Заощадження пам’яті” (Memory Saver) ще в грудні. Нові режими допомагають браузеру працювати ефективніше в Windows, MacOS і ChromeOS. З випуском Chrome 110 режим енергозбереження та режим економії пам’яті поширюються по всьому світу та ввімкнено за замовчуванням.

Режим збереження пам’яті допоможе користувачам, які тримають відкритими кілька вкладок одночасно. Це звільняє пам’ять від неактивних вкладок, щоб забезпечити безперебійну роботу активних веб-сайтів. Неактивні вкладки перезавантажуються, коли ви знову починаєте ними користуватися.

Режим заощадження батареї, тим часом, починає працювати, коли рівень заряду батареї ноутбука досягає 20% або коли комп’ютер не підключено до мережі живлення. У цей момент він обмежує фонову активність і візуальні ефекти на веб-сайтах з анімацією та відео.

Обидва нові режими можна вимкнути в налаштуваннях.

Читайте також: 8 розширень для Google Chrome, які полегшать вам життя

Як користуватися новими функціями?

Переконайтеся, що ваш браузер оновлено до версії 110. Для цього натисніть три крапочки в правому верхньому куті Google Chrome для виклику меню, внизу знайдіть пункт Довідка та перейдіть до вкладки Про Google Chrome. Якщо оновлення не відбулося автоматично, оновіть систему вручну.

Завдяки цьому оновленню Google Chrome перестане розряджати акумулятор

Після оновлення перезапустіть веб-переглядач та перейдіть до налаштувань так як було описано вище. Знайдіть ліворуч пункт Ефективність та перейдіть до відповідної вкладки, де ви побачите налаштування для нових режимів Google Chrome.

Завдяки цьому оновленню Google Chrome перестане розряджати акумулятор