Amazon може представити новий пристрій: щось на зразок розумного годинника, головна особливість якого – здатність визначати, в якому їх власник настрої.

У внутрішніх документах Amazon, з якими ознайомився Bloomberg, описується браслет з функціями відстеження стану здоров’я і можливістю розпізнавати емоції по голосу людини. Пристрій оснащений мікрофонами і спеціальним ПЗ.

Над проектом під кодовою назвою Dylan працює група Lab126, відповідальна за створення Amazon Fire і Amazon Echo, а також розробники голосового асистента Alexa.

Як саме, буде відбуватися взаємодія людини з новим пристроєм, із документів, які цитує Bloomberg, до кінця не зрозуміло. Там лише сказано, що він допоможе власнику “ефективніше взаємодіяти з оточуючими”.

До речі, інсталяція одного з головних нововведень в травневому оновленні Windows 10 May 2019 Update може призвести до непрацездатності віртуального середовища Windows Sandbox.

Нагадаємо, уразливість BlueKeep у службах віддаленого робочого столу може стати новим вектором для розповсюдження шкідливих програм. У разі використання уразливості кіберзлочинці зможуть отримати доступ до комп’ютера жертви без необхідних облікових даних або взаємодії з користувачем.

Також Google заявила, що додавання телефонного номера для відновлення може заблокувати всі автоматизовані спроби бота для доступу до облікових записів за допомогою облікових даних.

Якщо Вам потрібно запустити програму, але Ви не впевнені, що це безпечно, травневе оновлення для Windows 10 включає функцію пісочниці Windows, розроблену для такого роду завдань У цьому гайді з Windows 10 ми перейдемо до кроків для ввімкнення та початку роботи з функцією Windows Sandbox, доступною з оновленням у травні 2019 року.