Великі виробники антивірусного програмного забезпечення будуть підтримувати ОС Windows 7 протягом двох років з дня припинення її офіційної підтримки компанією Microsoft.
Як повідомляє німецька компанія з кібербезпеки AV-TEST, більшість великих вендорів підтвердили, що їх антивіруси буду доступні користувачам Windows 7 до 2022 року. Завдяки цьому користувачі застарілої ОС, підтримка якої припинилася 14 січня, зможуть захистити себе від кібератак.
Про продовження підтримки Windows 7 протягом наступних двох років повідомили також такі компанії:
- AhnLab;
- AVG & Avast;
- Avira;
- Bitdefender;
- BullGuard;
- Carbon Black;
- ESET;
- FireEye;
- F-Secure (до грудня 2021 року);
- G Data;
- Ikarus;
- “Лабораторія Касперського”;
- K7 Computing;
- McAfee (до грудня 2021 року);
- Microsoft Security Essentials (тільки оновлення сигнатур);
- Microworld;
- PC Matic;
- Quickheal;
- Seqrite;
- Sophos (локальна підтримка до грудня 2020 року, хмарна – до червня 2021 року);
- Symantec/NortonLifeLock;
- ThreatTrack/Vipre;
- TotalAV;
- Trend Micro.
Корпоративні користувачі Windows 7 можуть і надалі отримувати оновлення безпеки від Microsoft, але для цього їм потрібно заплатити за розширену підтримку. Представникам малого та середнього бізнесу, а також домашнім користувачам розширена підтримка не доступна. Якщо вони хочуть продовжувати працювати з Windows 7, єдиний спосіб убезпечити себе від кібератак з використанням нових вразливостей – встановити антивірусне рішення з представленого переліку.
Нагадаємо, дослідники Google виявили у браузері Apple Safari численні уразливості, що дозволяли стежити за активністю користувачів в Інтернеті
Також шкідник-вимагач FTCODE знову проявив активність, але тепер він ще й має нові можливості крадіжки інформації, орієнтовані на браузери та сервіси електронної пошти
Окрім цього, розробник Джейн Манчун Вонг випадково відкрила нову функцію у програмі Facebook Messenger, яка дозволить користувачам заблокувати додаток після того, як вони його покинуть, миттєво або після затримки до 1 години. Крім того, можна було б розблокувати додаток інструментом, який називаться “Face ID”.
А під час останніх дослідженнь у Принстонському університеті з’ясувалося, що п’ять основних операторів США стали жертвами атаки “підміна SIM-картки”.
Зверніть увагу, що команда безпеки компанії Google на невизначений термін призупинила публікацію і оновлення будь-яких платних розширень для браузера Chrome в Chrome Web Store. Рішення викликане різким зростанням шахрайських операцій.