Зміни в політиці конфіденційності TikTok у США представили новий розділ, згідно з яким додаток для соціальних мереж “може збирати біометричні ідентифікатори і біометричну інформацію” з контенту своїх користувачів.

Представники TikTok не пояснили, які розробки продукту зажадали додавання біометричних даних в список обов’язкових. Проте, додаток запросить згоду в разі початку такої практики збору даних.

Подробиці про збір біометричних даних були представлені в доданому розділі “Інформація про зображення і аудіо”, розташованому під заголовком “Інформація, яку ми збираємо автоматично” в політиці конфіденційності.

У першій частині нового розділу пояснюється, що TikTok може збирати інформацію про зображення і аудіо, які знаходяться в призначеному для користувача контент, таку як ідентифікація зображуваних об’єктів і пейзажів, наявність і розташування на зображенні рис обличчя і тіла, а також характер сказаного звуку і тексту слів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.