Нова версія браузера Edge отримала нову функцію безпеки, що блокує завантаження програм, які функція SmartScreen Windows Defender ідентифікувала як потенційно небезпечні, шкідливі або проблемні.
Функція захисту від потенційно небажаних програм буде виявляти і блокувати завантаження таких програм на систему. Наприклад, Edge буде блокувати програми, які впроваджують в браузер рекламу, пошукові системи тощо.
Про появу в Edge нової функції блокування потенційно небажаних програм стало відомо наприкінці минулого місяця, коли її виявили в бета-версії браузера учасники програми внутрішнього тестування. Тепер новинка доступна всім користувачам в стабільній версії Edge 80.0.338.0.
За замовчуванням нова функція відключена. Для того щоб її включити, потрібно зайти в Налаштування>Конфіденційність і служби>Служби.
Як відомо, компанія Microsoft заявила про намір замінити класичний браузер Edge новою версією для учасників програми внутрішнього тестування Release Preview. Після завершення тестування оновлений Edge отримають всі користувачі, а корпоративні клієнти зможуть вибирати, переходити на новий браузер чи ні.
Нагадаємо, використовуючи реквізити платіжних карток громадян інших держав, зловмисник купував товари в Інтернет-магазинах. Далі продавав їх у соціальних мережах українцям.
Окрім цього, прогалини в безпеці знайдені в продуктах Amazon, Apple, Google, Samsung, Raspberry, Xiaomi, а також точках доступу від Asus і Huawei.
До речі, рекламні агенції, що надавали послуги з розміщення реклами, в тому числі на сайтах онлайн-кінотеатрів, своєю діяльністю забезпечували функціонування ресурсів з піратським контентом.
Зверніть увагу, цього року Facebook святкує 16 років від дати створення. За цей час багато користувачів активно наповнювали власні сторінки сотнями фото, даними про місця навчання чи роботи, сім’ю та друзів. Щоб така “колекція” особистої інформації не була використана у зловмисних цілях, власникам потрібно регулярно переглядати та змінювати параметри конфіденційності власної сторінки.
Також довгий час більшість користувачів вважали, що загроз для Linux значно менше, ніж для Windows чи macOS. Однак останнім часом комп’ютерні системи та додатки на базі цієї операційної системи все частіше стають об’єктами атак кіберзлочинців.