Марк Цукерберг заявив, що боротьба з дезінформацією про коронавірус є одним із його головних пріоритетів, проте рекламна політика Facebook не встигає за цими змінами.
Але тепер компанія більше не дозволить рекламодавцям націлювати рекламні кампанії на користувачів на основі їх інтересу до “псевдонауки”, повідомляє Engadget.
Ряд журналістів виявив цю категорію для реклами після того, як побачили рекламу “шапочки з фольги”, яка, мабуть, мала на меті “захистити” від електромагнітного випромінювання смартфонів. Пізніше Facebook повідомив, що видалив категорію зі своєї рекламної платформи.
Хоча невідомо, наскільки популярна ця конкретна категорія серед рекламодавців у Facebook, але ця історія з конспірологічними темами починається щонайменше з 2016 року – існування такої реклами може бути особливо проблематичним, оскільки компанія намагається спростувати багато псевдонаукових заяв, які мали місце під час пандемії коронавірусу. Конспірологічні теорії, що пов’язують технологію 5G з коронавірусом, стали особливо проблематичними у соціальних мережах.
Категорії оголошень у Facebook в минулому викликали суперечки також. Раніше компанія вже мала проблеми за те, що рекламодавці могли націлитись на “антивакцинаторські рухи” і розповсюджувати дезінформацію, яка шкодить не тільки самим “антивакцинаторам”, але й іншим людям.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
На час карантину під час Вашої роботи вдома існує більша загроза бути підданим кіберзламу, ніж би Ви виконували завдання в офісі. Щоб зменшити ризики інфікування шкідливими програмами та підвищити безпеку віддаленого доступу, дотримуйтесь наступних правил.
Нагадаємо, компанії Apple і Google об’єдналися, щоб створити систему відстеження контактів з хворими коронавірусом на iOS і Android.
Також понад 300 облікових записів Zoom виявили на одному з форумів у Даркнеті, де викладаються та продаються різні особисті дані.
Якщо Ваш смартфон потрапить до чужих рук, уся Ваша конфіденційна інформація може бути використана у зловмисних цілях. Саме тому важливо потурбуватися про безпеку своїх даних задовго до втрати чи викрадення телефону